Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hyndai santafe 4×4 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Makina , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hyndai santafe 4×4,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj hyndai santafe 4×4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:10 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavajë

OKAZION.HYNDAI.SANTAFE.4×4.2010.AUTOMAT.

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTA FE ❌❌ OKAZION❌❌

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
13 Qer 09:47 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai 4×4 premium

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Qer 17:32 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai Santa Fe

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:49 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kucovë

Okazion hyndai 12400 sapo targuar jo makin tregtari

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 20:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Pogradec

♻️ HYNDAI SANTAFE 2015 AUTOMAT FULL PRRFEKTT

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 14:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

��Shitet okazion��

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

��Shitet okazion��

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:56 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

��Shitet okazion��

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 13:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Grand Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Okazion

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 09:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 21:08 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai Santafe 4×4 4700euro i disk. viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 14:25 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

Ford galaxy 1.9

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 08:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyndai Santafe 2.7 Benzine+Gas viti 04 Automat 4x4

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hyndai santafe 4×4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione