Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volswagen caddy - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volswagen caddy,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volswagen caddy Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6 Gaz-Benzin i sapo ardh nga Gjermania ��������

6 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat Se 2013 ����

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Dje 11:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 VI AUTOMAT OKAZION VOLSWAGEN

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Volswagen Caddy Life 1.9 TDI 77KW Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Volswagen Passat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 11:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Berat

Volswagen caddy

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW CADDY MAXI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Shitet Volswagen Caddy

2 000 LEK

18 Maj 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shitet automjeti ne gjendje prefekte si e re

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

volswagen caddy

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

volswagen caddy

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

volswagen caddy

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

Volswagen Caddy

7 500 EUR

03 Maj 14:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VOLSWAGEN CADDY

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 20:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

OKAZION Volkswagen Caddy 2017 dizel i diskutueshem

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Berat

Shitet volswagen caddy per arsye mos perdorimi

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VOLSWAGEN CADDY

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volswagen

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 17:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

Volswagen caddy

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 18:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dibër

Shitet VW Volswagen caddy 1.9 TDI

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

Volswagen caddy

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 16:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 19:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 11:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion E class 200 Blue Efficiency 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion E class 200 Blue Efficiency 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 13:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Okazion E class 200 Blue Efficiency 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 19:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shes makine Volswagen Caddy

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:48 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet reno kango 2012

04 Mar 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy 1.9 diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET VW VOLSWAGEN CADDY LIVE 1.6 NAFTE 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 10:38 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pjese Kembimi Benz Audi Volswagen

1 LEK

04 Jan 03:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  181  ·  Peqin

SHITET CADDY VW

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 00:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Life viti 2008 i sapo ardhur nga Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 12:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shes wolsvagen caddy viti 2009 gaz benzin ne gjendje shum te

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 22:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 21:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

volswagen caddy

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shitet Cady viti 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 21:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Volswagen Passat 2010 Automatik 2.0 Naft Portobagazh

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shitet volswagen caddy automat 4motion

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 08:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

shitet VW Caddy

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 16:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shitet makina

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Volswagen Caddy max 2019

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Sht 19:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volswagen Caddy Blue

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 11:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Okazion caddy 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 11:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Okazion 3800€ caddy

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 18:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

OKAZION

270 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volswagen caddy | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione