Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benx - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benx,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benx Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Shk 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Shitet 203 v6 benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes benz

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes benx

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 12:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx e220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx E220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx E220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx e220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx e220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx e220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx e220 cdi

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx E220

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benx E 220

18 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benz E 220 cdi

18 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx E220 cdo

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes benz

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes benx viti 1996

2 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx E220

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 17:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx E220

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 17:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes benx e clas

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Mercedes Benx Viano

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 18:18 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Disqe.19.mercedes benx

1 EUR

27 Dhj 10:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Mercedes-benx

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 16:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

Mercedes benx

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benx

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Shitet makina

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 06:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Shitje makinës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

mercedes b classe 200 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benx Look Evo Viti 2005

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes benz c220

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 16:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Shitet mercedes c 220

4 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes 220

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

Mercedes benx ml 320

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

Mercedes benx Ml 320 cdi

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes C220 dizel

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Cimo1

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Likaj1

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes benx benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Pri 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Mercedes benx 200

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes benx

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benx C220

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Mercedes

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 15:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Mercedes benx

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes benx C200

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benx E 220

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Okazion mercedes benx

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benx | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione