Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Të gjitha në Shqipëria

Crypton , 221
DragStar , 101
DT , 51
FJR , 15
FZ , 80
FZR , 68
Majestik , 41
Majesty , 515
Model Tjeter , 1066
Skyliner , 52
T50 , 70
TDM , 61
TMAX , 516
Virago , 67
X-City , 186
X-MAX , 464
XT , 204
XTX , 14
YZ , 33
YZF , 245

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 01:40
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Okazion Tenere 700 2019

8 300 EUR

14 Qer 12:17
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Shkodër

Yamaha TMax 500

2 700 EUR

14 Qer 23:56
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

TMAX 2019-2020 Full Option

12 000 EUR


Sot 01:22 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

2024 Yamaha Tracer 9 GT+

8 000 EUR

Sot 01:05 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shitet yamaha yz

1 800 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Të tjera  ·  Yamaha  ·  N max  ·  Vlorë

Shitet N max 2017

2 600 LEK

Dje 23:50 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xj6

5 200 EUR

Dje 23:38 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

YAMAHA XT 660 R 2015

5 400 EUR

Dje 23:07 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA NIKEN VP 2021

14 000 EUR

Dje 22:43 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

TMAX 500 2011

6 000 EUR

Dje 22:40 Të tjera  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

TMax 2011

6 000 EUR

Dje 22:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha yz

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Auto sallon Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Niken 850, viti 2021, 5600km

14 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Okazion

1 900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Yamaha T-Max 2009 Abs

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:49 Sportiv  ·  Yamaha  ·  MT 09 SP  ·  Tiranë

Shitet Motorr Yamha MT 09 SP

15 000 EUR

Dje 19:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 250cc 2013

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:23 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

Yamaha XT 660 R 2015

5 400 EUR

Dje 18:13 Skuter  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

Xmax yamaha 2013

3 300 EUR

Dje 17:12 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Yamaha Dt 50

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Kit cilindër X-Max 250

200 EUR

Viti: 2015
Dje 15:39 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT-07 2016

1 EUR

Dje 15:36 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-Max 400 ABS

4 900 EUR

Dje 15:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yamaha Aerox 50 R 2T viti 2015

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

2023 YAMAHA ZUMA 125

1 750 EUR

Dje 14:55 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

5 800 EUR

Dje 14:07 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X max 300

5 400 EUR

Dje 13:39 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xenter 125cc

2 300 EUR

Dje 13:21 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Dje 12:36 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Shitet Yamaha X Max 250

2 990 EUR

Dje 10:50 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Kerkoj grup 125 2kohsh per kros

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 10:17 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Tiranë

Shitet yamaha R1

8 000 EUR

Dje 09:49 Auto sallon Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Kolonjë

YAMAHA XP 530 D-A TMAX DX 2018

12 600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:55 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkodër

Shitet X-MAX 250cc

2 500 EUR

Dje 08:55 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tricity 155cc viti 2022

3 500 EUR

Dje 08:40 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max Baule

350 EUR

Dje 08:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Midnight Star  ·  Pogradec

YAMAHA TDM 900 -03/07

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Dje 04:04 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA MT-07 2023

9 300 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 00:03 Skuter  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

Yamaha Nmax 155cc

2 900 EUR

14 Qer 23:56
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

TMAX 2019-2020 Full Option

12 000 EUR

14 Qer 23:53
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet Yamaha X Max 300 viti 2023

8 500 EUR

14 Qer 22:10 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Vlorë

Shitet X-Max 125 Yamaha 2009

2 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 20:49 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

PJESE KEMBIMI PER XT 600CC

14 Qer 19:14 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitiet yamaha x max 2010

2 800 EUR

14 Qer 19:04 Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Tmax 530 Abs

7 600 EUR

14 Qer 19:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha xmax iron 250

4 300 EUR

14 Qer 18:55 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

��️Yamaha X-Max��️

Shitësit të Besuar
14 Qer 18:31 Skuter  ·  Yamaha  ·   ·  Pogradec

Motorr

8 500 EUR

14 Qer 18:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-MAX 2014

3 900 EUR

14 Qer 17:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-MAX 250

2 600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione