Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha X-City Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motorra (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | Yamaha X-City | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 23:31 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

OKAZION! SHITET YAMAHA X CITY 250 kw

1 600 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 20:17 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Okazion! Shitet Yamaha X-City 2011 (Super Gjendje)

2 000 EUR

28 Qer 11:57 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

SHITET YAMAHA X MAX 2012 ����

2 900 EUR

25 Qer 06:08 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet Yamaha X-City 2011

2 000 EUR

15 Maj 13:40 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha x city 300cc

1 200 EUR

24 Pri 12:28 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

❗️YAMAHA X CITY 125cc 2009❗️

1 900 EUR

31 Mar 22:31 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

Yamaha XC 300 Versity

700 EUR

31 Mar 13:08 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Vlorë

Shitet Ymaha Xcity 300

28 Shk 10:52 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha x city250

1 650 EUR

18 Dhj 19:11 Të tjera  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet

700 EUR

17 Dhj 14:32 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Super mjet

150 EUR

18 Nën 17:05 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha X-City

1 900 EUR

09 Tet 16:34 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

Okazion

2 500 EUR

30 Sht 14:20 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha 300

1 000 EUR

17 Sht 22:22 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Okazion X city 250cc

1 530 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 03:02 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Okazion

1 700 EUR

09 Sht 19:53 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

OKAZION! SHITET YAMAHA X CITY 250 kw

1 900 EUR

03 Sht 04:21 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

Yamaha 125cc 23.000km ����

2 100 EUR

19 Gush 13:37 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha Xcity 250 cc

2 000 EUR

05 Gush 10:10 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

Yamaha Okazion..

2 600 EUR

17 Korr 11:56 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet motorr x city

2 000 EUR

16 Qer 19:07 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

shitet

1 200 EUR

06 Qer 21:53 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha X-City 250cc

2 500 EUR

27 Maj 19:43 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Shkodër

Yamaha X-city 250

1 800 EUR

10 Nën 14:31 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

OKAZION Yamaha X-city 250 cc

2 000 EUR

29 Qer 17:19 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet Yamaha X City e sapo ardhur nga Gjermania

1 600 EUR

Viti: 2007
04 Qer 12:05 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Mallakastër

YAMAHA CRIPTON X

800 EUR

Viti: 2007
31 Maj 02:24 Të tjera  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Shkodër

YAMAHA

1 800 EUR

Viti: 2011
11 Pri 01:29 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
10 Pri 19:20 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
05 Pri 18:35 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet

1 270 EUR

Viti: 2007
13 Jan 17:56 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitur flm Merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
19 Dhj 18:50 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

X city 250 viti 2012 Malossi

2 650 EUR

Viti: 2012
15 Tet 15:40 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Vlorë

Motor ne shitje

800 EUR

Viti: 2006
14 Tet 21:41 Chopper | Coustom  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Chopper

780 EUR

Viti: 2020
25 Sht 14:19 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
24 Sht 15:45 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

YAMAHA XCITY , VITI 2007 , 1250 EURO

1 250 EUR

Viti: 2007
19 Gush 01:44 Të tjera  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

SHITET NDERROHET Btwin Triban

24 999 LEK

Viti: 2021
15 Korr 11:07 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

yamaha x-city 250

1 600 EUR

Viti: 2008
08 Qer 12:10 Motorra (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Honda cbr

Viti: 2010
30 Maj 20:02 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Malaguti 125 cc

400 EUR

Viti: 2002
24 Maj 22:35 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet yamaha xc 300 versiti

2 000 EUR

Viti: 2006
30 Pri 09:52 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha tricity

3 200 EUR

Viti: 2016
17 Pri 16:56 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Shitet X city 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2007
15 Mar 04:34 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha x-city

2 950 EUR

Viti: 2009
23 Shk 18:59 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Elbasan

shitet yamaha 300cc

2 800 EUR

Viti: 2005
24 Dhj 09:02 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Tiranë

Yamaha x city

2 999 EUR

22 Nën 14:41 Skuterë  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Shkodër

Yamaha x- center 150cc

1 600 EUR

Viti: 2013
03 Nën 16:18 Të tjera  ·  Yamaha  ·  X-City  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet motorr 125 cc

1 LEK

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motorra (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | Yamaha X-City | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione