125 cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

25 Nën 10:15 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
23 Sht 21:12 ,

Xing yang 125 cc

270 LEK

Viti: 2009
19 Jan 11:50 ,

Offroad

500 LEK

Viti: 2005

Kërkime të ngjashme

125 cc 125 cc 125 cc 125 cc 125 cc 125 cc

Në fillim