Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bicikleta - Skuter Të gjitha në Shqipëria

Adly , 4
KTM , 3
Piaggio , 3
BMW , 2
Beta , 1
CFMOTO , 1
Honda , 1
Peugeot , 1
SYM , 1
VICTORY , 1
Zero , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bicikleta,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bicikleta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 09:22 Auto sallon Skuter  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SYM JET X 125CC 00KM

Shitësit të Besuar
12 Pri 12:58 Skuter  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shes bicikleta 3 cop

1 EUR

09 Pri 05:18 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik

800 EUR

21 Nën 09:29 Skuter  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Shkodër

Shitet biciklete

170 LEK

08 Tet 10:34 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

BICIKLETA ME BATERI

300 EUR

21 Gush 00:05 Skuter  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Italiane

250 EUR

07 Qer 19:13 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 14 ne shitje okazion

05 Mar 21:50 Skuter  ·  Zero  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikelta ne shitje

140 LEK

01 Dhj 02:42 Skuter  ·  VICTORY  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete me bateri giant 28

1 000 EUR

27 Tet 10:27 Skuter  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Vlorë

Biciklet 27.5 mtb

23 Mar 06:29 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Shitet biçiklet e re

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
25 Mar 01:11 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Beverly 250 cc 2006

1 600 EUR

24 Nën 12:47 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

Bicikleta

200 EUR

Viti: 2010
21 Tet 21:13 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet

40 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
20 Tet 21:37 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet bicikleta

50 LEK

Viti: 2020
17 Tet 15:16 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet bicikleta

60 LEK

Viti: 2019
09 Tet 20:02 Skuter  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

Shitet

60 LEK

Viti: 2020
03 Tet 17:30 Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet

130 LEK

Viti: 2005
16 Qer 13:46 Skuter  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Okazjon

120 LEK

Viti: 2004
18 Gush 12:53 Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Biciklet

100 EUR

Viti: 2017
31 Korr 21:40 Skuter  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Pogradec

Adidas bike

160 EUR

Viti: 2018
13 Maj 15:57 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçikleta

Viti: 2018
28 Tet 12:00 Skuter  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Tiranë

Biciklete scott full karbon 2016 okazion

550 EUR

Viti: 2016
13 Korr 08:12 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Elbasan

Shiten motorra

500 LEK

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bicikleta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bicikleta në kategorinë All Category
  • Bicikleta në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • bicikleta në kategorinë All Category
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • bicikleta në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Bicikleta në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • bicikleta në kategorinë Biçikleta | Peugeot
  • bicikleta në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • bicikleta në kategorinë Për fëmijë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione