Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura e-max Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | e-max | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 12:27 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

400 EUR

02 Shk 14:50 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter

550 LEK

27 Nën 20:41 Të tjera  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Shes mottorr papaq

650 EUR

15 Tet 10:25 Auto sallon Chopper/Coustom  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motoscooter citycoco

20 000 LEK

27 Qer 10:00 Të tjera  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete

1 000 EUR

09 Qer 13:35 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

X max

1 500 EUR

02 Mar 18:57 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

2 500 EUR

19 Shk 14:01 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr

4 200 EUR

17 Shk 17:13 Kros/Enduro  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

motorcycle cross off road

3 000 LEK

31 Jan 19:07 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

E-Max

2 300 EUR

18 Nën 23:33 Sportiv  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete elektronike

1 500 EUR

16 Nën 00:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet x -max 2006 250 cc

1 500 EUR

29 Gush 18:47 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2012
21 Gush 17:39 Kros/Enduro  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet kros skelet yamaha xt

600 LEK

Viti: 2010
12 Maj 21:49 Të tjera  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet bicikleta. Italia

300 EUR

Viti: 2000
06 Shk 18:57 Sportiv  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tepelenë

Shitet papaq paletra

280 EUR

Viti: 1981
19 Tet 19:18 Sportiv  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Zip star

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
03 Maj 18:48 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super

8 500 EUR

Viti: 2015
01 Shk 12:57 Sportiv  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet per mos perdorim

Viti: 2010
20 Jan 09:06 Sportiv  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shutter motor

35 LEK

Viti: 2005
18 Dhj 20:38 Me katër rrota/ATV  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ne gjendje shum te mir

400 EUR

Viti: 2006
30 Nën 12:17 Skuter  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet motorr T MaX

2 000 EUR

Viti: 2002
19 Pri 11:56 Të tjera  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Em72 Viti 1955

12 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
21 Mar 19:43 Sportiv  ·  e-max  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 2 bicikleta nje 26--24

15 000 LEK

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | e-max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione