Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat Të gjitha në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Passat | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat R-Line Zvicra����

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion 2012 Super Gjendje ����

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Pasat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI VITI 2010✅✅

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

2014 VW Passat TDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

shitet 068 55 51 275

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT B6 2.0TDI

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 20:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT B6 2.0TDI

3 400 EUR

19 Maj 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shes Passat super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 05:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat 2005 2.0 nafte Automatik

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 10:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

PASAT AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat 2.0 Naft

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet passat super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 14:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat 1.9 Nafte Automat

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Mar 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Volkswagen Passat 2.0 TDI

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat 1.9 TDI Automat 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 22:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 15:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 04:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat 1.9 Automat B 5.5

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 09:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat shitet ose nderrohet!!

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 14:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT SUPER FULL

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 19:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VolksWagen Passat 2.0 TDI 2007 B6 DSG Automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Dhj 21:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Wolkswagen Passat

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 07:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet Passat

122 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 13:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 17:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 20:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 23:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT!!

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 08:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet passat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 17:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet pasati

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 08:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat automat!!

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 09:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 15:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW pssat 2.0tdi

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 09:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 09:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat shitet ose nderrohet!!

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

passat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 07:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat shitet ose nderrohet!

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

vw psaat

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 20:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Pasat

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet passat

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 07:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 21:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 09:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Passat | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione