Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel astra 1.7 - Makina Të gjitha në Tiranë

Opel , 755
Nissan , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Acura , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra 1.7,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel astra 1.7 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

�� SHITET �� Opel Astra 1.7 Tdci Diesel Manual EcoFlex

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ Opel Astra 1.7 Diesel Manuale EcoFlex

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - 4500 Euro

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 20:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 naft 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 18:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion Opel Astra 1.7 nafte

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
13 Qer 16:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 08:30 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 07:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION. Opel Astra J 1.7CDTI

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:54 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OPEL ASTRA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
11 Qer 18:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet opel astra h 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 12:33 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 22:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet opel astra

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 21:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 nafte me portobagazh

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
03 Qer 21:50 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra j

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 15:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

opel

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 09:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Nafte

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 12:32 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

opel astra

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 21:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet opel astra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 12:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra 1.7 Cdti Viti 2005 250000 leke

260 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 12:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel astra portobagazh manual 1.7 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra me portobagazh ne shitje

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Opel Astra portobagazh, 1.7 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 22:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra j

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 22:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:05 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2008

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 16:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion Opel Astra

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 06:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 11:09 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 17:00 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shite

299 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 13:35 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 23:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

opel astra 1.7 naft 2004

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra j

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion Shitet Opeli 1.7 nafte

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 23:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shiett

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 06:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra 1.7 nafte manual

2 500 LEK

29 Pri 20:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra panoram super full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:16 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Naften Vitin 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Nafte

2 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 18:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 naft 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:40 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 15:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:35 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel astra

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Naften Vitin 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:19 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

���� NISSAN QASHQAI 1.7dCi 2020 tekna Xtronic 4x4 ����

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 15:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OPEL ASTRA H 2008 1.7 Diesel

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra 1.7 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione