Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Subaru Të gjitha në Shqipëria

Baja , 4
Forester , 57
Impreza , 24
Justy , 20
Legacy , 33
OUTBACK , 28
SVX , 1
Trezia , 9
Tribeca , 1
Vivio , 6
XV , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Subaru | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:14 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Fier

Subaru 4x4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 Makina  ·  Subaru  ·  Justy  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:35 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Shkodër

Subaru forester 2.0D4×4

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 19:12 Makina  ·  Subaru  ·  XV  ·  Tiranë

Subaru~XV~Benz&Gaz.

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 20:32 Makina  ·  Subaru  ·  Trezia  ·  Durrës

Subaru Trezia����2011,Nafte 1.4,Automat,EURO 5

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 14:03 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Qer 06:56 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Tiranë

Subaru outback 4x4

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 08:33 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Pogradec

SUBARU OUTBACK 2.0 MANUAL NAFTE 4×4

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 22:44 Makina  ·  Subaru  ·  XV  ·  Tiranë

2015 SUBARU XV CROSSTREK 4X4 Premium 2.0L 4 Cilindra

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 19:00 Auto sallon Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Tiranë

SUBARU FORESTER 2.0 BENZINE AUTOMATIK

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 16:14 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Tiranë

Subaru legacy 2010 automatic

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 07:40 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Durrës

Subaru Forester 4x4

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 14:33 Makina  ·  Subaru  ·  Justy  ·  Tiranë

Subaru justy 4x4

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 12:09 Makina  ·  Subaru  ·  Vivio  ·  Elbasan

shitet

3 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Maj 09:27 Auto sallon Makina  ·  Subaru  ·  XV  ·  Tiranë

SUBARU XV, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 BENZINE+GAZ

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
02 Maj 21:41 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

Subaru impreza wrx 2.5 turbo..

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 20:01 Makina  ·  Subaru  ·  Trezia  ·  Durrës

Subaru treza

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 17:31 Makina  ·  Subaru  ·  Trezia  ·  Tiranë

Subaru trezia 1.4 naft 100% toyota yaris

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 15:19 Makina  ·  Subaru  ·  Trezia  ·  Tiranë

Subaru trezia 1.4 nafte automat. Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 23:38 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Fier

Shitet Subaru Forester 2.5 Benzin_Gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 13:45 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Subaru ne gjendje perfekte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 23:28 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

4x4 Benzine+Gaz 100%

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 19:34 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

Subaru Impreza

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 05:36 Makina  ·  Subaru  ·  Model tjetër  ·  Tropojë

Fadrom e përdorur

7 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 13:49 Makina  ·  Subaru  ·  XV  ·  Lushnjë

Shitet marmita

50 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:26 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Berat

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 10:47 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Korçë

Subaru Forester 2000cc automat

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 21:11 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Durrës

Shitet Subaru Legacy 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 06:47 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Durrës

shitet makina

5 500 EUR

04 Jan 16:46 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Fier

Subaru outback

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 12:49 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 12:11 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Durrës

Shes

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 15:27 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Tiranë

Shitet Subaru OUTBACK

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 17:58 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Tiranë

presim kontakt

3 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 16:36 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Durrës

Shes

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 19:53 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Durrës

Shes

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:33 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Durrës

Shes

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 03:50 Makina  ·  Subaru  ·  Justy  ·  Shkodër

Shitet Subaru Justy 1.3 Benzin4x4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 13:51 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Berat

Subaru

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 21:17 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

Shitet /nderrohet subaru 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 09:24 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Tiranë

Subaru OUTBACK

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:29 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Tiranë

OKAZION SUBARU IMPREZA AWD

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 01:09 Makina  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Elbasan

Shitet Subaru impreza!

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 13:13 Makina  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Elbasan

Subaru outback naft per pjes kembimi 4x4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 11:36 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Durrës

Subaru Forester XT benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:14 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Berat

Subaru

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 16:54 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Tiranë

Shitet Taksi me license 5 vjecare

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 10:28 Makina  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Berat

Subaru

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 17:38 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Tiranë

Subaru Forester

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 15:37 Makina  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Tiranë

Subaru

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Subaru | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione