Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Ibiza Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:55 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 08:55 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Dje 18:17 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

U shit✅Seat Ibiza ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:52 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2011 1.6 nafte

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:55 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Okazion 3399 euro benzin gaz Viti 2009

3 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 12:45 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 1.6 TDI I SAPO ARDHUR 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:21 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 NAFTE VITI 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 11:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 2011 1.4 BEZINE

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 22:44 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT CUPRA SPORTIVE OKAZION ! AUTOMAT 7G !2011!

5 849 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 08:39 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 03:08 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2011 3.300 euro okazion

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:26 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Tirane

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 12:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shes seat 1.9 nafte

1 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:53 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat ibiza 2007 - 1.4 Benzin + Gaz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 13:30 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2011 1.6 nafte

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 10:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 22:06 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:19 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 17:31 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 16:52 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

4 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 12:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Okazion!!!

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 17:33 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 22:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 02:54 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

!!!SUPER OKAZION!!! Seat Ibiza 1.4 ��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 18:59 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat ibiza

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 18:19 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.6 Benzin Gaz

3 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:24 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 18:40 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.4

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Pri 19:35 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 15:15 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:01 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

seat ibiza

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 15:34 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Okazion Seat Ibiza 1.9

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 12:20 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza Gaz/Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 04:19 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 04:18 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 18:28 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat ibiza

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 20:06 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 1.6 Gaz/Benzin Zvicra

3 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:45 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 16:24 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

seat ibiza shite

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 01:12 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 1.6 Gaz/Benzin Zvicra

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:11 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat 2007 benxin gaz 1.6 Manual 3000 mij euro

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 17:18 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 12:10 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

shitet makina ne gjendje te mir

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 20:10 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SHIET SEAT IBIZA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 20:05 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SHITET SEAT IBIZA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 20:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SHITET SEAT IBIZA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 19:48 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet SEAT IBIZA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 18:57 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 2008 1.2 benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:09 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 12:23 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA OKAZION 1.9 NAFT

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat Ibiza | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione