Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Saab Të gjitha në Shqipëria

9-3 , 306
9-4X , 3
9-5 , 23
9-7X , 2
90 , 5
900 , 11
9000 , 1
96 , 2
99 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Saab | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 20:22 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Shkodër

SAAB 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 08:38 Makina  ·  Saab  ·  9-5  ·  Tiranë

Per pjes Saab 9-5 2.3 aero 280hp

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 23:01 Makina  ·  Saab  ·  96  ·  Kukës

Sabb 1.9

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 07:02 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Kurbin

Shitet saab ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 16:39 Makina  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

scania R450 euro 6

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: > 500 000
16 Shk 19:12 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Kukës

Sab 1.9 turbi

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 20:22 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Saab

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:43 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Durrës

SAAB MODELI 9-3 AUTOMAT BENZIN-GAZ

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 12:09 Makina  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

saba super gjendje

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 14:50 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Durrës

SAAB MODELI 9-3 AUTOMAT BENZIN-GAZ

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 17:27 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Jan 17:21 Makina  ·  Saab  ·  90  ·  Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Jan 16:58 Makina  ·  Saab  ·  99  ·  Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 09:01 Makina  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

Saab aero 2011

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 14:27 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Lushnjë

makina ne gjendje te mire

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 21:35 Makina  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Saab aero 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 11:02 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

SAAB Okazion

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 17:35 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

SUPER OKAZION 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 14:21 Makina  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Durrës

sabi 3300 euro pr pak dit

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 08:06 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

Shes Saab 9.3

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 00:06 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Kukës

Sabt asht 1.9 dizel asht ero 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 08:44 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

Saab

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 22:29 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Pogradec

Saab 93 2006 Benzin Gaz okazion!!

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Tet 10:01 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Korçë

Shitet saab 93 2.0t 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 16:49 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Shkodër

Shitet saab 1.9 nafte

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 14:25 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Saab

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 20:19 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

SAAB KAMJO ATOMATIKE 1.9 JTD SUPER GJENDJE 2004 OKAZJON

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 18:31 Makina  ·  Saab  ·  9-5  ·  Sarandë

Shitet - nderrohet

4 000 EUR

19 Sht 10:11 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Lushnjë

shitet Saab ne gjendje shume te mire

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 15:52 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Durrës

shitet

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 15:34 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Durrës

shitet

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:04 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Elbasan

Super Super mjet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 15:01 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Durrës

Saab93 2004 sport sedan

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 19:24 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

Okazion!

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 14:06 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Kukës

Saab

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 15:50 Makina  ·  Saab  ·  9-7X  ·  Gjirokastër

Golf 6

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 18:37 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Saab 9-3 2.0

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 18:47 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Saab

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 20:03 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

Saab benzin gaz 2.0

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Qer 19:40 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

Shitet Saab 9-3 viti 2005 kubik 200 benzine gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 13:12 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Okaziooon

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 12:36 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Durrës

shitet saab 9-3

3 300 EUR

03 Maj 14:47 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Lushnjë

Saab 1.9 naft automat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 16:13 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

(Makin per qeflinj) Shitet Saab 9-3 kabriolet

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:08 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Elbasan

Saab

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:20 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Lezhë

Saab ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:23 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Shitet Saab 9.3 Station Wagon

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 12:25 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Korçë

Saab93

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 08:30 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Berat

Okazioon

3 200 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 16:24 Makina  ·  Saab  ·  9-3  ·  Tiranë

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Saab | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione