Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rolls Royce ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Rolls Royce ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Rolls Royce me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Rolls Royce nga modelet e ndryshme si Corniche, Flying Spur, Ghost, Phantom, Silver Cloud, Silver Dawn, Silver Spirit, Park Ward dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.09 Pri 05:06 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 19:38 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Silver Shadow  ·  Shkodër

Rolls Royce

32 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Dhj 12:57 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Gost  ·  Tiranë

Rolls Royce GHOST e sjellim me porosi vetm 68.000€

68 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 13:16 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Gost  ·  Tiranë

Rolls Royce ghost 2011 vjen me porosi nga Dubai

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Tet 12:46 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Gost  ·  Lushnjë

Motorr per invalid

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Hongqi E-HS9, 510km

88 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
27 Pri 22:36 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Phantom  ·  Gjirokastër

Rolls Royce 2003 Phantom

60 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 14:51 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Gost  ·  Tiranë

MAKINA TE TE GJITHA LLOJEVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Gush 23:43 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Phantom  ·  Tiranë

Cigare Elektronike / Vape

2 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Maj 12:40 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Silver Shadow  ·  Tiranë

Rolls Roys

14 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Shk 22:00 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Silver Spur  ·  Durrës

Rolls Royce

18 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Gush 20:28 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Korçë

makin

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 15:47 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Phantom  ·  Tiranë

Rolls Royce

63 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 18:27 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Fier

Limuzina me qera

29 Jan 15:49 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Silver Cloud  ·  Korçë

Makin

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 12:05 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Phantom  ·  Fier

OFERTA PA FUND

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 19:29 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Krujë

ziz

23 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Shk 17:20 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Phantom  ·  Tiranë

Rolls-Royce Phantom

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Gush 14:45 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Gost  ·  Tiranë

Rolls Royce Gost

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 21:32 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Phantom  ·  Vlorë

14 Rolls-Royce Phantom Coupe Drophead RWD

440 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 14:09 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Wraith  ·  Shkodër

Kam per te shitur nje makin Renxhe Rover ne super

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 20:16 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

Shitet Makina e tipit Reno!

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 12:12 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Gost  ·  Tiranë

laptop hp hdx 16 + iphone 5 16 GB i bardh

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 21:32 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Silver Spirit  ·  Fier

ORE ROLEX

3 500 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 09:09 Makina  ·  Rolls Royce  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Rolls Royce

16 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Nese jeni duke kerkuar per Rolls Royce ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Rolls Royce ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Rolls Royce me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Rolls Royce nga modelet e ndryshme si: Corniche, Flying Spur, Ghost, Phantom, Silver Cloud, Silver Dawn, Silver Spirit, Park Ward dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Rolls Royce ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Rolls Royce ne MerrJep.al


Nese keni Rolls Royce qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione