Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Kangoo Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault Kangoo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:21 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kavajë

OKAZION!!!RENAULT KANGO MAXI 1.5 DIESEL VITI FUNDI 2017

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:15 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet furgon Reno Kangoo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:29 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lushnjë

Reno kangoo

11 111 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 07:56 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kukës

RENAULT KANGOO AC ON

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 19:06 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Fier

Renault Kangoo 1.5 nafte 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
23 Maj 07:56 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kukës

Kango 2016. Ka pak Axident

5 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 08:24 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

RENAULT KANGOO 4X4, VITI 12/2007, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
19 Maj 20:26 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Okazion / shitet Renault Kangoo 1.9D / 2005 gjendje e mire

200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 17:33 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Fier

Renault Kangoo 1.6 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 21:55 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lezhë

Renault Kangoo 1.5 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 13:49 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Elbasan

Reno kango 1.9 naft super ekonomike

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 17:18 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet renault kango

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 17:34 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Elbasan

Renault Kangoo

2 700 EUR

09 Pri 20:44 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Kango 2012

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 11:55 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

RENAULT KANGOO VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:17 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Krujë

Shitet

5 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 22:28 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Fier

Renault kangoo

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:48 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

shitet Reno 2008 1,5 naftë

5 400 EUR

13 Shk 10:44 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lushnjë

Shitje makine

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 20:24 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Berat

renault kango per pjes

1 234 LEK

03 Shk 22:50 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

MiniVan 100% Elektrike Si Te Rinje

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Jan 14:10 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Berat

Renaul kango 1900 nafte

600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:10 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Berat

Renaul kango 1900 nafte

600 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:17 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet Renault Kango 2012 me ulse

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 22:57 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Berat

Shitet Renault Kangoo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 17:12 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Durrës

Renauld

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 07:36 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Renault viti 99 naft

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 20:01 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Vlorë

Renault kango

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 18:50 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Korçë

Reno kango

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 12:42 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Korçë

Reno kango 2002

1 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 22:33 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lezhë

Shitet

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 07:09 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Durrës

SHITUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Sht 16:46 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Okazio Reno kango

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 15:30 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Elbasan

��������Renault Kango e sapo ardhur nga Zvicra v 2017

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 22:16 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

SHITET

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 15:30 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Durrës

Shitet renault kango.

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 16:51 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kucovë

Shiter

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 00:39 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Pogradec

Renault kangoo maxi e. Sa po ardhur nga zvicra

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 19:23 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Durrës

reno kango

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 10:34 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Renault kangoo frigoriferik

5 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
01 Korr 17:02 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kukës

Renault Kangoo 1.5d

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Qer 02:16 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Renault kangoo

5 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
21 Qer 21:10 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Fier

Renault viti 2017, eco

9 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Qer 14:35 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Renault kango 4x4

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 15:26 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Durrës

Per makinen

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:08 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Vlorë

Renault Kango okazionnnn

1 500 LEK

28 Maj 19:23 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet Renault Kangoo

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 19:20 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet Renault Kangoo MAX

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 23:48 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Shitet reno kango 2012

13 Maj 03:00 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Renault kangoo maxi

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault Kangoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione