Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo s80 benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Volvo , 27
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo s80 benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volvo s80 benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 22:16
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 Benzin

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

18 Qer 22:16
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 Benzin

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 08:00 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 16:12 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT BENZIN + GAZ

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 16:11 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 12:08 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 Gaz-Benzin

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 01:16 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s80 2011 benzin-gaz

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 23:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 Gaz-Benzin

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Jan 13:20 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

shitet volvo s80 2007 benzin gaz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:52 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Shitet volvo S80 benzin gaz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 18:49 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo S80 3.0 benzin Gaz Super Full Super Gjendje

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:18 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2011 Summum���� Sapo ardhur nga Zvicra

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
07 Nën 09:14 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo S80 benzin gaz 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:06 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Shitet volvo full option

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 19:21 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s80 full option

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 22:45 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Shitet volvo s80 full option

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 22:32 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 17:38 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s80 okazion per pak dite 11500€

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 15:19 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

+393475054364 okazion per pak dit

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Jan 16:56 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:42 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Elbasan

Volvo automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:50 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 benzin gaz 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 12:42 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 benzin+gaz

3 100 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 19:16 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo S80

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 14:51 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Berat

Volvo s80 per pjese viti prodhimit 2000

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 16:44 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2.4 Benzin -01

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 10:55 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

U SHITTT

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Korr 15:50 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

VOLVO S80 2.0TURBO BENZIN GAS -01 NDERROHET ME ML

2 800 EUR Çmimi me zbritje

27 Qer 09:45 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

VOLVO S80 2.0TURBO BENZIN GAS -01

2 800 EUR Çmimi me zbritje

01 Korr 21:26 Makina  ·  Tiranë

Volvo S80 benzin -01

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo s80 benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione