Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

M performance - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 158
Volvo , 4
Audi , 2
Toyota , 1
Tesla , 1
Yugo , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe M performance,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj M performance Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Okazion!! BMW 520D 2012 M-Performance Super Gjendje!!

10 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:09
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

SHITET BMW Seria 7 Individual

34 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 19:14 Makina  ·  BMW  ·  540  ·  Tiranë

2017 BMW 540i (B58) ECS Tuning

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:14 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

MHD STAGE 2+ BMW 535i

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

SHITET BMW Seria 7 Individual

34 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:09 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

�� SHITET �� BMW x5 M Performance 3.0 Diesel Full M 50 D

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ BMW x5 M Performance 3.0 Diesel Full M 50 D

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:32 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520d M Performance Xdrive, 81.000 km ME GARANCI

29 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:14 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW SERIA 5 E60 FULL OPTIONS 530D

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW SERIA 5 LOOK M FULL OPTION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

BMW X6 M50d nafte

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:11 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  650  ·  Shkodër

BMW 650i Grand Coupe Full Option

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Okazion!! BMW 520D 2012 M-Performance Super Gjendje!!

10 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 14:52 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530D

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 20:11 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

MHD STAGE 2+ ���� BMW 535i

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:34 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW Seria 5 F10 M-Performance

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 19:31 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

OKAZION!���� BMW X5 4.0d M-Performance Fabrike Full Extra!!

27 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
05 Qer 14:49 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

UNIK ����MHD Stage 2+ Bmw 535i

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 21:05 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Durrës

Bmw

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 13:43 Makina  ·  BMW  ·  540  ·  Tiranë

2017 BMW 540i (B58) ECS Tuning

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Qer 14:03 Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Fier

Bmw X6M

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 10:41 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

BMW GRAN TOURER 220 d

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4/diesel/makina me qera/automat

60 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 13:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6/diesel/makina me qera/

80 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 10:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta/diesel/makina me qera/automat

50 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 11:04 Makina  ·  BMW  ·  435  ·  Tiranë

BMW 435i Xdrive M Performance

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Maj 14:51 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530e M-Performance Fabrike

36 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 12:10 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

��BMW 750I M performance 2016��

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Maj 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz C63

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 17:18 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 20:09 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Lushnjë

BMW X5 M50d

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:53 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

SHITET OSE NDERROHET BMW 420D COUPE LOOK M

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 21:11 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

SHITET OSE NDERROHET BMW 420D LOOK M ORIGJINAL

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 06:02 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Vlorë

Seria 5 Mperformance

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:55 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

SHITET OSE NDEROHET BMW 420D COUPE LOOK M

19 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 15:06 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

SHITET OSE NDERROHET BMW 420D LOOK M ORIGJINAL

19 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 12:43 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Vlorë

Seria 5 Mpaket

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 12:39 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Vlorë

Bmw Seria 5 Mpaket

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 00:29 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

SHITET OSE NDERROHET BMW 420 COUPE LOOK M ORIGJINAL

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 13:02 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

SHITET OSE NDERROHET bmw seria 4 coupe LOOK M

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 16:18 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

SHITET OSE NDERROHET BMW X5 3.5D NE FIER

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 22:26 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmw 320 M

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 22:24 Makina  ·  BMW  ·  650  ·  Fier

Bmw 650i viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 14:49 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

Bmw X6 Facelift ///M

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:20 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Tiranë

shitet bmw 420DCOUPE XDRIVE Look M ORIGJINAL

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 21:44 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

Bmw X6 M-Performance

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 18:59 Makina  ·  BMW  ·  760  ·  Vlorë

Bmw 760i 3.0naft

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 12:54 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Pogradec

Shitet BMW 318 D , M performance

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 14:19 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 18:26 Makina  ·  Toyota  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

❗️TOYOTA BZ4X 4WD 2022 ELEKTRIKE 00KM ME POROSI❗️

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 22:17 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750Li M SkyLounge - Super Okazion

43 700 EUR

18 Dhj 09:05 Auto sallon Makina  ·  Yugo  ·  Yugo 45  ·  Tiranë

Warriorr MS600 single row

76 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj M performance | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione