Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Durrës

Adam , 3
Agila , 54
Ampera , 1
Antara , 68
Ascona , 1
Astra , 1100
Combo , 31
Corsa , 1033
Frontera , 25
GT , 7
Insignia , 104
Kadett , 1
Manta , 1
Meriva , 334
Mokka , 6
Movano , 6
Omega , 6
Rekord , 2
Signum , 17
Sintra , 2
Tigra , 23
Vectra , 352
Vivaro , 26
Zafira , 524

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:01 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara 2.2 diesel viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.7 naft

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benxin manual viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.6 Automatike , Gaz Benzin

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara -2.0 naft -2009-Importuar nga Gjermania

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:49 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara-2.0 nafte-Automatike

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 benzin Automat 2008 113 mij km sapoardhur

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 14:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.7 naft manual 2006 letra 1 vit sapotarguar

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:01 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

����SHITET����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:30 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

Opel Zafira 2008 letra per 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 2012

3 780 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:34 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Durrës

OPEL ,,,KADET 1.1,,,BENZINE,,,VITI 1978,,,e RESTAURUAR,,,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Sapo ardhur nga zvicra astra kabriolet viti 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:14 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 2.0 Diezel Automatik ardhur nga gjermania

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

2012 OPEL ASTRA J GAZ/BENZIN

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Shitet Opel Meriva

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:31 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Shitet Opel Corsa 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:47 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

Opel Antara 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Durrës

OPEL ANTARA OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:45 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

OPEL CORSA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.3Nafte Viti 2010

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir me 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:18 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

opel 1.3 naft viti 2012

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:18 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

opel 1.2 benxin viti 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:37 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Opel meriva

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.6 Benzine-Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:16 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Durrës

Opel insignia 2.8 benzin Gaz

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:53 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

opel meriva 1.3 naft viti 2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:33 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

super gjendje 069 864 0119

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:51 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Shitet Opel

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra 1.7-(naft)viti 2010,kambio manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:06 Makina  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Durrës

Opel Mokka/Buick Encore

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Maj 15:53 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.3 Naft Automat Gjermanie Fulle

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 15:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet opel astra 1.7 naft me dogane

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:57 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Rekord  ·  Durrës

OPEL RECORD OLIMPIA P2

18 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 12:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Makina me qera

1 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:32 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Durrës

Shitet opel vectra ne gjendje te perkryer

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 08:20 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

Okazion Opel Meriva 1.4 Benzin-Gaz viti 2009

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Durrës

Durres

2 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 18:45 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Durrës

��Opel insignia��

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 14:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Okazion opel astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 14:02 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet opel astra 1.7 naft me dogane

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 19:06 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Shitet

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 16:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet

2 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 15:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Shitet opel corsa 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 23:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Opel Astra në shitje Super okazion

1 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 22:56 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 22:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Shitet Opel astra

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 17:40 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SHITET OPEL ASTRA 1.7 NAFTË VITI 2006

2 950 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione