Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A-Class Të gjitha në Krujë

A 140 , 7
A 150 , 5
A 160 , 17
A 170 , 31
A 180 , 25
A 200 , 3
A 210 , 1
A 220 , 1
A 45 AMG , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet Aklasi viti 2007 AUTOMAT

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 23:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Krujë

Per makina me portobagazh dhe fuoristrada.

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Jan 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes-Bemz A170 CDI Automat

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

❌Okazion A class Automat Naft❌

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 06:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

❌A class 180 Naft AUTOMAT ❌

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 21:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Krujë

Mercedes Benz A200 Benzine Automat 2005 (3.500 euro)

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

makine

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Krujë

KARROTREC LEOO

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

A class 2009 nafte manual

2 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 09:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

A klas okazzion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 05:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet 0693686361

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 21:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

benc 180

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 01:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedes Benz A 170 shitet ose nderrohet

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 09:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet Mercedes klas A

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet mercedes A klas

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 16:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Krujë

Shitet A 150 Avangarde

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Krujë

Shitet A 150 Avangarde

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Mercedes Benz A180 Premiam Plus 2021

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 08:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Krujë

mercedez benz A clas

2 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 02:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Mercedez A-class 1.7 nafte viti 2001 1700€

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Benz A clas viti 2003

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 16:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Krujë

A class 1.4 esp

1 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 11:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Krujë

Shitet A clas i 2005 1.5 benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Krujë

A class 2001

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Shitet A class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Krujë

shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Okazion

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 23:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

okazionnn

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

A class okazioon

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 220  ·  Krujë

Shitet Benz A Class

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 15:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

OKAZION A CLASS W169 2010

4 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 05:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

Mercedec A 180 i sapo doganuar

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A class 1.7 cdi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 01:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Krujë

Mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 01:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 210  ·  Krujë

Mercedes benz

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

Vetur

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

A class 180

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

aclas

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Krujë

A class 170 CDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Mercedes A160 dizel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione