Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 160 Të gjitha në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 160 | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Shk 09:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

A klas okazzion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Okazion

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

‼️OKAZION‼️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

aclas

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Mercedes A160 dizel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Dhj 09:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

A class super gjendje okazion

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Ne gjendje te mir

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 12:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Makina asht e gatshme per gjdo lloj prove

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Mercedes benz A Class 160 SUPER OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Mercedes A 160 Benzin gaz

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

a-class ne shitje

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Shk 16:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Mercedes A160 benzin -00

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 17:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Krujë

Mercedes A 160 benzin -99

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 160 | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione