Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 250 Të gjitha në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 17:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet 2200€ pak i diskutushem

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet Benz 2.5 manual naft super gjendje me letra per 1 vit

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 15:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet nderrohet e class 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 23:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet e class 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Makina

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 16:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes benz 250 turbo

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 13:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

shitet

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Benz w124

600 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet super mjet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 15:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

mercedes benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

C class

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

w202 250 td me letra pa siguracjon

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 00:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Kamjoncine benz 208

4 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 16:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

C class 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 16:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

⚡MercedesBenz E250 nafte automat⚡

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 17:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitje

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mersedes

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet mercedes benz 250D me letra

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedez-Benz W210 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 17:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

mercedes benz w124

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Okazion

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet makina

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

w124

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

❎OKAZION❎

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes 250d

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

W124

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 16:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes-Benz 250

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Maj 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Okazion..!!

200 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Okazion..!!!!

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet mercedez benx msuper gjendje

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 20:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Benz

550 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

auto emiljano

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 14:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

e domosdoshme

1 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Mar 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

shum e mire

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes-Benz 250 Portobagazh

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Korr 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 18:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

SHES BENZ E KLAS 250

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes benz e250 diesel

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 21:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 20:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Okazion

35 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes-benz 250

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

Mercedes benc

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 14:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

SHITET 1600EURO

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kurbin

mercedex benx

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione