Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benc c 220 - Makina Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benc c 220 ,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benc c 220 Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 10:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

w204

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 14:58 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

Bmw 730D 2007

4 999 EUR

11 Tet 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C class 220 naft automat Avantgarde

7 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

��Mercedes Benz C 220 (SPORT)��

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Lushnjë

�� Mercedes-Benz (Okazion) ��

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedez Benz C class 220 Automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedez Benz C class 220 Automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lushnjë

VW Pasat 2008 2.0 TDI

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 17:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes C220 viti 2006

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mercedes benc.C clas.220 Evo Vetem per 5 dite.

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 08:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C Clase 220 CDI ,Avantgard Viti 2008

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 09:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes benc C 220 AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Okazion: Mercedes Benc C-Class 220 EVO

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 14:45 Makina  ·  Lushnjë

Mercedes C 220 dizel -02

5 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benc c 220 | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione