Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hummer Të gjitha në Shqipëria

H1 , 7
H2 , 65
H3 , 77

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Hummer | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 PICK-UP-06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:59 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

Hummer H2 2006 super gjendje

38 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 00:49 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Lushnjë

��✅Hummer H2 6.0 Gaz+Benzine 4x4 (100% Gaz) Automatike 2004

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:32 Makina  ·  Hummer  ·  H1  ·  Tiranë

��Hamer 1 2004 ede ndrrohetm aprtament ne vleren 85.000 eur

75 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:20 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

PJES KEMBIMI HUMMER H3

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 10:23 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 MILITARY

27 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
17 Maj 17:01 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Elbasan

Humer h2 benzin gaz 6.0

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:49 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

HUMMER 3 BENZIN 3,7

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
10 Maj 20:13 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Hummer H3 Benzin-gas

13 000 EUR

01 Maj 10:52 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Lezhë

Humer H3

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 15:57 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Okazion , shitet hummer 3 ����������0693867790

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Pri 19:36 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 3.7benzin

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 14:06 Makina  ·  Hummer  ·  H1  ·  Tiranë

Hummer H1

95 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Shk 09:47 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 Benzin&Gaz

12 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 18:14 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Fier

Hummer H2-6.0 Benzin Gaz-2003-KOMPLET I MODIFIKUAR-MEGA FULL

60 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Shk 12:45 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

Hummer H2 (Benzine+Gaz) -2003 18.000€

18 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 11:57 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet Hummer H3 Viti 2008 3.7 Benzin/gaz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 17:10 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

HUMMER H3 DELUXE 3.7

14 999 EUR

22 Dhj 15:43 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Shkodër

Hummer H2

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 19:11 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

Hummer H2 shitet

16 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 12:36 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Shitet okazion hummer h3

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 19:47 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Shkodër

hummer h3 benzin-gaz 90.000 km origjinale

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Sht 01:29 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Okazion hummer h3

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 15:12 Makina  ·  Hummer  ·  H1  ·  Tiranë

Hummer H1- SHITET

11 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Sht 14:36 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Lezhë

Shes Veturen Hummer 3

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Sht 10:12 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Shitet HUMMER 3

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 18:06 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Hummer h3 gjendje perfekte,,87 000 km origjinale..

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Gush 18:04 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

HUMMER

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 15:06 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Lezhë

Hummer H3

15 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 18:13 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 2007 OKAZION!!!!!

12 600 EUR Çmimi me zbritje

01 Gush 10:44 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

Hummer H2 okazion

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 14:22 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Hummer H3

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 07:20 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

Hummer h2

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Korr 12:13 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 3.7L Luxury

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 12:13 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 3.7benzine

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 10:54 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 OKAZION

19 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 05:37 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

HUMMER

20 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 17:22 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Hummer H3

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 22:55 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Hummer H3

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 20:04 Makina  ·  Hummer  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet Hamer ushtarake 22000 mijë Dollar

22 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Pri 22:30 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2

20 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 15:31 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

per pjese kembimi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Shk 23:42 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

Hamer H2 blind b7

60 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 17:40 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet

13 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 11:59 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Kukës

Shitet hummer h2 full option

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 11:58 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 3.7L Shitet - Mundsi Ndrrimi

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 16:16 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Okazion

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 20:24 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Korçë

HUMMER H3

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 22:51 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

SHITET HUMMER H2 OKAZION

21 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Hummer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione