Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Grecav Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Grecav | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Mar 12:08 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Dibër

Shes audi

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Dhj 01:23 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Shkodër

Hjjhg

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 09:57 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Fier

Gaz 69

65 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Tet 12:08 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet Karotrec

16 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 20:24 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Great wall steed 2.4

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 17:00 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

A class

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 19:55 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Pogradec

��SHITET SONDA��

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Pri 19:46 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Has

Golf3

16 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 23:02 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Fier

Shitet 0698807569

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 18:40 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Golf 4

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 08:36 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Kukës

Zetor Rakovic

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Dhj 17:04 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Fier

Golf 5 Reline 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 18:59 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Fier

Golf 5 R

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 19:27 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 10:56 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Sharon

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 19:36 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Super super gjendje super mjet.

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Sht 21:35 Makina  ·  Grecav  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

golf 4 1.9tdi

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 20:00 Makina  ·  Grecav  ·  Sonique  ·  Fier

Xhama OKZION 11 m

1 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Grecav | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione