Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Great Wall Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Great Wall | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Shk 19:14 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Shitet hover h3 2.4 bezin gaz 4x4

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 18:33 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Korçë

Hover Sport 4WD 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 22:50 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Shkodër

foristrada 4x4 micubishi hover 2.4 benzina gaz 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 17:39 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 20:50 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tepelenë

Pershkrimi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 14:04 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Shkodër

Foristrad 2010 3,000 euro, cmimi I diskutueshem

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 21:24 Makina  ·  Great Wall  ·  Voleex C30  ·  Shkodër

Fuoristrada 4x4 micubishi hover 1.5 benzin gaz 2013

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Gush 23:43 Auto sallon Makina  ·  Great Wall  ·  Coolbear  ·  Tiranë

Golf 6. Porosit tani

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:44 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Shkodër

Great wall hover 2.4 benzin gaz full. Kerkoj matorr

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 10:52 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Great Wall Benzin-Gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 14:33 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Fouristrade ne super gjendje

450 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 11:59 Makina  ·  Great Wall  ·  Coolbear  ·  Tiranë

Makina Me Qera

1 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 13:19 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet makine Great wall Florid

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 22:43 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Great Whall hover H3 4×4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 08:33 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Shkodër

Hover

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 21:36 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Vlorë

Great wall hover

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 19:01 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Golf 4

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Tet 20:40 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Golf

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 22:39 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 02:35 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet foristrad Great wall

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:03 Makina  ·  Great Wall  ·  Steed (Wingle)  ·  Shkodër

Makina shitet per arsye mosperdorimi

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Maj 20:51 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Makine

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 16:35 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Lushnjë

Great Wall Hover 2010 Benzin + Gaz SHITJE OSE NDERRIM

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 11:26 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Lushnjë

Great Wall Hover 2010 Benzin + Gaz SHITJE OSE NDERRIM

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 11:21 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:24 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Korçë

Shes nderroj

2 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 11:11 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet Makina

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 21:04 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Shitet ose ndrrohet

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Pri 10:23 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Great Wall 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 02:58 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 10:49 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Fuoristrade Puck up

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 14:55 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

SHITET FULL ELECTRIC CAR ORA SUV E RE

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 13:48 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

motorr 1.3 benzin

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 21:21 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Fier

hover

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 08:55 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Fier

Hover h5

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 18:56 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

ULJE_Tricikel elektrik i ri, pershtashem invalide

1 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 18:36 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

ULJE_Tricikel elektrik i ri, pershtatshem invalide

1 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 21:03 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Hover

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Maj 22:01 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Golf3

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 17:00 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Super makine

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 18:25 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Dibër

Great Wall Hover H5 benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 17:20 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Hover great wall 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Dhj 16:22 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Ora SUV Electric Car

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 08:56 Makina  ·  Great Wall  ·  Coolbear  ·  Durrës

shitet ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 15:43 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Tiranë

Makin

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 09:56 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Durrës

Shitet Hover benzin gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 18:19 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Durrës

Great Wall Hover 2010 Benzin + Gaz

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 13:29 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Tiranë

Shitet Hover 2.3 Benzine

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 10:56 Makina  ·  Great Wall  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet makina GREAT WALL 1.5milion leke

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 21:47 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H3 (Haval H3)  ·  Shkodër

Tonin

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Great Wall | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione