Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan - Makina Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:44 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISAN QASHQAI VITI 2011 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz & Benzine 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan 1.5 cdi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan 1.5 cdi +2 2009

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:11 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI +2 1.5 NAFT PANORAM FUNDI 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Durrës

NISAN JUKE..1.6..AUTOMAT..2012..e sapo ARDHUR nga ZVICRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:43 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Durrës

NISAN NOTE,,,1.5,,NAFTE,,,2009,,,nga ZVICRA,,,

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:12 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Durrës

Shitet / Ndrrohet Nisan juke 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 08:04 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI ME DOGANE TE PAGUAR 0689400000

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 08:45 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Nisan navara super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 22:28 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Nisan cabriolet super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:05 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

SHITET NISAN MICRA AUTOMATIK

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 16:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai

4 500 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 13:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

nisan qashqai

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 22:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.5-(Naft)Viti 2007,Kambio manual,(full)

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 14:01 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Okazion nisan qashqai 5.5mij euro

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:10 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

super okazion 0682007055

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 18:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.5 (Naft) Kambio manual,viti 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 18:31 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

QASHQAI

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 22:09 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Okazioni!Nisan qashkai +2

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 15:52 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet nissan qashqai 1.5-(naft)viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 23:29 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai Automat 2011 4x4

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:39 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan qashqai 1.5 naft kambio manual viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 05:17 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai 2011 Automat 4x4 full panorama Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:16 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai automat 2011 euro5 4x4 full panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:10 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai Automat 4x4 nafte full panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:41 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Okazion Nisan Micra 1.5 naft

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 21:07 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Automat 2011 4x4 nafte full panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai 2011 Automat 4x4 full panorama

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:47 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Durrës

NISAN X-TRAIL 4x4

68 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 17:26 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Automat 2011 full panorama 4x4 nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 07:32 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISAN QASHQAI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:08 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Durrës

Shitet mjeti okazion

8 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 13:08 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

nissan qashqai 2014 1.6 naft automat

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 18:24 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Shitet nisan qashqai 1.5 naft full panarome viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 13:01 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Shitet nisan qashqai + 2 1.5 naft panorame

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:41 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

nisan micra benzin gaz

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 20:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet nisan qashqai 1.5 naft viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 10:46 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet nisan qashqai 1.5 naft me dogane

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 21:33 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet nisan qashqai 1.5 naft viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 16:29 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

nisan qashqai

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 22:21 Makina  ·  Nissan  ·  100 NX  ·  Durrës

SHITET FUGON NISAN INTERSTAR 2005 makina ndohet ne Itali

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:22 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet Nisan

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 11:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai viti:2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 09:15 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Durrës

SHITET NISAN PATROL

22 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Nisan në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • nisan në kategorinë Makina
  • Nisan në kategorinë Automjete
  • Nisan navara në kategorinë Makina | Nissan | Terrano
  • Nisan në kategorinë Makina | Lancia | Ypsilon
  • Nisan në kategorinë All Category
  • Nisan navara në kategorinë Makina | Mitsubishi | L200
  • Nisan në kategorinë Makina | Opel
  • nisan në kategorinë Makina | Kia | Sportage
  • nisan në kategorinë Makina | Volvo | XC 90

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione