Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Buick Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Buick | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 15:39 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Shitet okazion Buick Enclave

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 23:39 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Buick enclave viti 2013 benzin

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 22:02 Makina  ·  Buick  ·  La Crosse  ·  Vlorë

Pover per skaf hidraulik 500€ inoks komplet

500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 22:22 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

����Buick Enclave 2013 Fullt����

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 21:47 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

EVO 2009 2.2 CDI

6 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 23:36 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Mercedes

6 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 15:11 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Okazion Benz C Clas

28 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Gush 01:21 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Shitet Buick Enclave thuajse e re

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 20:16 Makina  ·  Buick  ·  Le Sabre  ·  Elbasan

Shitet sprinder viti 2003

8 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 23:12 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Tiranë

Golf 5 plus viti 2005 naft 1.9 automat

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:59 Makina  ·  Buick  ·  La Crosse  ·  Mirditë

Shite ose ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 15:16 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Fier

blej makina me cmim okazion

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 10:19 Makina  ·  Buick  ·  Riviera  ·  Tiranë

Buick riviera

1 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 23:07 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Buick Fuoristrade luksoze

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:52 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
12 Qer 22:49 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Dibër

golf4 tdi

1 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 14:58 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Elbasan

Shitet

1 200 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 00:31 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Shitet buick envlace 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 14:13 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Follow faqen e instagramit @makina_per_shitje1

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 20:07 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Korçë

Zetor

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 15:42 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Buick Enclave makine familjare lluskoze

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 17:48 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

OCASION AMERICAN CAR ��

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:21 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 21:19 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

2013 buick verano

9 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Jan 10:46 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Fuoristrada Buick Enclave USA ���� OCASION

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 20:00 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

���� USA CAR Buick Enclave fuoristrade

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:54 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

USA Car BUICK Enclave Fuoristrade full option

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 13:15 Makina  ·  Buick  ·  Riviera  ·  Peqin

kasafort sofistikuar

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 22:12 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Fuoristrade BUICK ENCLAVE 7 000 $

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 13:52 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 15:16 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Buick Rendezvous (SUV)

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 21:37 Makina  ·  Buick  ·  Electra  ·  Tiranë

Kerkoj makine pa letra

500 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:30 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Lezhë

SHITET BOTI FBW

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 23:38 Makina  ·  Buick  ·  Skylark  ·  Tiranë

bick skilar 2.8 benzin te viteve 70a

7 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Mar 10:30 Makina  ·  Buick  ·  Century  ·  Tiranë

Autobuz iveko 20 vende me kondicioner

10 899 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 13:17 Makina  ·  Buick  ·  La Crosse  ·  Has

Super sport

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 21:21 Makina  ·  Buick  ·  Riviera  ·  Kukës

Bujk 3.6 benzin ne gjendje shum te mir

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 11:22 Makina  ·  Buick  ·  Roadmaster  ·  Sarandë

Shitet per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 13:42 Makina  ·  Buick  ·  Park Avenue  ·  Shkodër

per nderrim

4 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 11:12 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Buick -04 Ndrrohet me makin me te vogel

4 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 14:22 Makina  ·  Buick  ·  Regal  ·  Durrës

Shitet mundesi ndrrimi

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 17:17 Makina  ·  Buick  ·  Roadmaster  ·  Tiranë

Buick Roadmaster -04

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 17:57 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Buick benzin+gaz -03

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 20:13 Makina  ·  Buick  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Buick

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Buick | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione