Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X-modele Të gjitha në Elbasan

X1 , 72
X3 , 74
X5 , 203
X6 , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:58 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

2014 BMW X3 xDrive28i

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:54 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

SHITET BMW X3 ( x-drive )

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5 2016 diesel Super Full Opsion

27 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:55 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

Shiten disqe bmw x1

300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shiten disqe 19 e53 style132

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 00:00 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

OKAZION BMW X1 118 Xdrive (4x4) Viti 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 15:57 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

BMV Seria 1 Okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
10 Qer 14:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shitet bmw x5 4.000 €

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 19:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 09:02 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

SHITET BMW X3

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
06 Qer 19:14 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw x5

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 18:09 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

BMW X3 M ����Okazion

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 23:11 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 12:56 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6 viti 2016 4.4 benzine

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 08:13 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

BMW nafte automatike okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 18:44 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

BMW X3 2014

11 000 EUR

29 Maj 15:30 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Elbasan

OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 09:22 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5Si BENZIN GAS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:10 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw x5

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 20:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 me letra te rregullta per dy vite

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 15:29 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

bmw

120 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 10:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 20:07 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

BMW X6 2019 3.0iXDRIVER OKAZION‼️‼️‼️Mundesi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 13:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 M 2013 TUWIG TURBO BENZIN-GAS

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 07:43 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 21:09 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Bmw x3

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 10:25 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

BMW X3

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 14:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5 3.5d 2011

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:55 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 16:20 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5 M50D VITI 2014

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 12:02 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 15:22 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 15:13 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet me golf 5 automat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 08:37 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 09:40 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 08:04 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 07:46 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 21:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shitet ose Ndrrohet BMW X5 M50d X-DRIVE VITI 2015 FULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 09:52 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 17:34 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 15:32 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 07:35 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 11:12 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

BMW X6 30d Xdrive Okazion ❗️❗ Do shperngulem jashte vendit

23 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:06 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 10:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

nderrohet me x5

9 EUR

15 Shk 19:57 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 23:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Okazion BMW X5 3.0 Si Benzin-Gaz

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 13:44 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Elbasan

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione