Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 328 Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 328 | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 13:12 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328d Super E Paster

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:56 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW seria 3 2.0 naftë

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

shitet okazion !!!

12 500 LEK

13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

bmw ne shitje !!

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

2013 BMW 328i

12 500 EUR

05 Pri 10:42 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw automat

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 18:52 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw 328D Xdrive F30

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:22 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Super OKAZION bmw automat 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 15:54 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw seria 3

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:10 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 14:15 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 19:50 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet bmw seria 3 328i xdrive full 2016 75.000 milje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Tet 07:33 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet bmw seria 3 2016 full

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Tet 19:35 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Maj 23:43 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet bmw 328i

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 18:13 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328I

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 20:36 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet makina

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 12:05 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328 -94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 328 | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione