Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Tesla Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Tesla | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:27 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION! HONGQI - EQM5 - ELEKTRIKE 2024 - O KM

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:32 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Kukës

SHITET MAKINA TESLA model 3 2022

38 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 21:01 Makina  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Elektrike elektro auto Daikin

4 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 09:59 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla Model 3 Performance

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Maj 12:33 Makina  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Durrës

SHITET MAKIN ELEKTRIK E RE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 03:24 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

SHITET MAKINA TESLA model 3 2022

42 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 21:02 Makina  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Tiranë

Shitet Tesla model x, model s dhe model 3

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Shk 22:37 Makina  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Durrës

Shitet Tesla Model Y Performance 540 ps

59 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 21:15 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla

28 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Jan 16:50 Makina  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Tiranë

Tesla model X

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Nën 19:22 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Tiranë

Tesla Model Y 2023 Rear-drive. Cmimi ne USD

42 430 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
13 Nën 08:06 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla Model 3 Long Range AWD

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Tet 16:18 Makina  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Tiranë

Tesla

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 12:04 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Tiranë

TESLA Y performance Dorezimi ne shtepi

56 300 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
15 Sht 20:16 Makina  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Tiranë

Tesla

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla Model 3

48 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Tiranë

Tesla Model Y 545 km me nje karikim

68 600 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Tiranë

Tesla Model Y stock gati per levrim

68 600 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
31 Gush 21:15 Makina  ·  Tesla  ·  Model Y  ·  Durrës

Tesla model y

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 23:11 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla Model 3

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Korr 19:52 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla OKAZION

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Pri 20:03 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla me porosi

60 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 00:17 Makina  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Tiranë

Tesla

32 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 00:11 Makina  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Fier

Tesla

32 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Jan 06:17 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

makineri

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Nën 09:49 Makina  ·  Tesla  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

ndenjese makine per femije

6 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 18:22 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Shkodër

biciklet

300 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Qer 14:22 Makina  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Lezhë

Pirun

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 19:09 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Durrës

Kamioncine

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 12:45 Makina  ·  Tesla  ·  Model S  ·  Lushnjë

setrra

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Shk 21:38 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Lushnjë

Setra gt HD

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Jan 23:41 Makina  ·  Tesla  ·  Model X  ·  Shkodër

Kosh delivery per pizza

15 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 16:06 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Lushnjë

Setra GT HD

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Gush 17:44 Makina  ·  Tesla  ·  Roadster  ·  Durrës

Makin

9 000 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Tesla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione