Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Udhëtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 1
Iveco , 389
Mercedes , 1794
Fiat , 18
Ford , 135
VW , 22
Iveco , 4
MAN , 194
MAN , 5
Volkswagen , 61
Fiat , 1
Ford , 7
Renault , 1

Makina udhetimi të përdorura dhe të reja në shitje. Blej Autobus, Kombibus, të markave të ndryshme Mercedes Vario, Sprinter, Mercedes 814, Iveco, Ford, MAN, Volkswagen dhe shumë të tjera. Shikoni Njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Autobus, Minibus dhe automjete tjera udhëtimi në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni makina të ndryshme udhëtimi në Merrjep.al. Nëse posedoni makina udhëtimi si autobusë apo kombibusë ju mund ti shisni ato në Merrjep.al duke krijuar njoftime shpejtë dhe lehtë.Sot 11:43 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 516

1 EUR

Sot 11:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Kavajë

Vario smile

Sot 11:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Iveco

Sot 11:12 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

MAN DEXTON

Sot 06:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

7 000 EUR

Dje 17:20 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet ford tranzit

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:45 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily frigoriferike ngrirese -30

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Sprinter 313 Cdi

10 000 EUR

Dje 09:56 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Sprinter 516CDI 2008

1 EUR

Shitësit të Besuar
23 Pri 23:47 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Shkodër

shitet Crafter viti 2009

19 500 EUR

23 Pri 22:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZJON BENX 207 ME TAKSA TE PAGUJTME 1999euro i diskut

1 999 EUR

23 Pri 19:54 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet Nisan terrano 4×4

5 200 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 19:49 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Elbasan

❌Sprinter 413❌

1 LEK

23 Pri 16:03 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Sprinter 518CDI 21 vende

1 EUR

Shitësit të Besuar
23 Pri 16:02 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Sprinter 313CDI FRIGORIFER

1 EUR

Shitësit të Besuar
23 Pri 11:13 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Atego  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Atego 2007

16 000 EUR

23 Pri 11:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sprinter (erduman automotive )

55 000 EUR

23 Pri 10:44 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter viti 2011 Euro 5

1 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 18:49 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Scania  ·  Durrës

Autobus Irizar pb Scania

31 000 EUR

22 Pri 18:48 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Autobus Pb Volvo 2005

21 870 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 18:45 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Irizar Pb MAN SHITET

22 000 EUR

22 Pri 18:44 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  NOGE  ·  Durrës

Autobus Iveco Noge

20 000 EUR

22 Pri 18:44 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

NEOPLAN 2005

16 500 EUR

22 Pri 18:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Beluga 35 vende

21 000 EUR

22 Pri 18:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Shitet OKAZION Mercedes Beluga 818

28 000 EUR

22 Pri 13:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Irizar Pb Mercedes

26 000 EUR

22 Pri 06:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

21 Pri 20:16 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Volvo 9700 hdh

35 000 EUR

21 Pri 16:15 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Kukës

shitet vw t5 2005 219xxx

7 000 EUR

19 Pri 17:24 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Opel Vivaro  ·  Tiranë

FLM Merrjep u shit!

8 000 EUR

19 Pri 12:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sprinter 313 cdi

7 000 EUR

18 Pri 07:25 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

MAN TEMSA

17 Pri 13:07 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Iveco

23 000 EUR

Online
16 Pri 17:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet super sprinter 313CDI

1 EUR


Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me shumë udhëtar? Blej Autobus, Furgon, Minibus, Kombibus, nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Autobus, Kombibus, Fugon, në shitje në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit. Shikoni njoftimet për makina udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra 415, Spinter 515, Sprinter 413, Mercedes Vario, Sprinter 516, Ford Transit, VW Crafter dhe shumë të tjera. Blej Autobus apo minibus në MerrJep.al me çmimet më të arsyeshme. Shikoni ofertat këtu.Blej dhe Shit Makina udhëtimi në MerrJep.al


Blej dhe shit autobus, kombibus apo fugon të markave të ndryshme në tregune më të madhë online. Nëse keni makina udhëtimi që dëshironi ti shisni krijoni njoftime sot dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhëate autobusi apo minibusit dhe shisni makina udhëtimi të markave të ndryshme në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione