Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina udhëtimi Të gjitha në Tiranë

Iveco , 126
Mercedes , 546
Fiat , 4
Ford , 15
VW , 1
Iveco , 2
MAN , 64
MAN , 4
Volkswagen , 26
Fiat , 1
Ford , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 19:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZJON BENX 207 ME TAKSA TE PAGUJTME 1999euro i diskut

1 999 EUR

17 Korr 13:19 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily frigoriferike ngrirese -30

18 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 10:19 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten���� 3 ����minibus

1 111 EUR

13 Korr 20:44 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sprinter (erduman automotive )

55 000 EUR

09 Korr 23:10 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

27 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Korr 09:15 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

����Okazion ����

1 111 EUR

05 Korr 18:18 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

SPRINTER 416 CDI SUNSET

23 000 EUR

Online
03 Korr 14:44 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Volkswagen Crafter OKAZION!!!

12 500 EUR Çmimi me zbritje

03 Korr 14:42 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Volkswagen Crafter

32 500 EUR

03 Korr 14:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Benz Sprinter 213 CDI

13 900 EUR

25 Qer 19:24 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter viti 2011 Euro 5

1 EUR Çmimi me zbritje

22 Qer 20:04 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Super Crafter 2008 20+1

22 LEK

18 Qer 12:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet super sprinter 313CDI

1 EUR

16 Qer 14:27 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U Shitë minibus iveco

15 Qer 16:45 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet minibus iveco

12 Qer 10:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

spinter 313 cdi

4 700 EUR

29 Maj 09:45 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet autobus Bova Maxi

8 500 EUR

27 Maj 16:51 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Mercedes Benz

27 EUR

23 Maj 10:28 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Opel Vivaro  ·  Tiranë

FLM Merrjep u shit!

8 000 EUR

21 Maj 12:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ SPRINTER 519!!!

08 Maj 02:56 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Super ofert

15 000 EUR

01 Maj 23:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

i shitur

25 EUR

29 Pri 16:38 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Volkswagen crafter 2.5 nafte viti 2008 manuale

6 000 EUR

23 Pri 11:13 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Atego  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Atego 2007

16 000 EUR

22 Pri 13:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Irizar Pb Mercedes

26 000 EUR

18 Pri 07:25 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

MAN TEMSA

16 Pri 11:17 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet Super Sprinter

24 EUR

07 Pri 19:57 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion MAN PB.

27 EUR

31 Mar 20:39 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

��Okazio Sprinter V6��

22 EUR

27 Mar 21:55 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter

1 EUR

27 Mar 13:37 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION V6

19 900 EUR

26 Mar 20:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Iveco M50 okazion

24 Mar 15:24 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Volkswagen Transporter 1.9 Turbo T5

3 100 EUR

16 Mar 16:27 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet super sprinter 311CDI

14 000 EUR

04 Mar 13:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter furgon

4 000 EUR

04 Mar 13:32 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Shes Iveco frigoriferike ngrirese

20 000 EUR

03 Mar 09:13 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fiat ducato blindato 2014

9 900 EUR

28 Shk 12:49 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Man

1 LEK

28 Shk 12:46 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Autobus PB

1 LEK

20 Shk 20:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet sprinter 519 minibus

20 Shk 14:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Makine Funerali Mercedes

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione