Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Scania R 480 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania R 480 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 08:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Elbasan

SCANIA R480

30 600 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 19:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Kavajë

Pjese kembimi per scania R480

11 Mar 15:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Korçë

Scania

27 000 EUR

26 Shk 18:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Korçë

Scania R480

26 Shk 18:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Korçë

Scania R480

20 Nën 21:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania 470

47 EUR

09 Nën 10:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Shitet koke trailer (Scania)

15 000 EUR

04 Korr 18:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

Shitet

1 EUR

21 Qer 15:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

Shitet

50 000 EUR

14 Maj 06:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

Shitet

52 000 EUR

28 Mar 13:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

Scania R480 Euro 5 2008

03 Mar 17:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Fier

SCANIA R480 2008

22 000 EUR

17 Tet 16:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

Volvo kamjon

09 Qer 08:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Berat

Scania R480

06 Qer 17:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Berat

Scania

04 Maj 22:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

Shitet

1 EUR

03 Mar 11:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania R480 EURO 3

1 LEK

03 Mar 10:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Elbasan

Scania

28 Nën 10:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Elbasan

Okazjon

15 Korr 14:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Fier

Okazion Scania R470

1 EUR

02 Mar 10:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania R480 !! 740 mij km

26 Shk 23:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania R480

45 000 EUR

20 Jan 18:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Elbasan

SCANIA R480

1 EUR Çmimi me zbritje

12 Dhj 09:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Elbasan

Shes disje kamjoni scania

500 EUR

26 Nën 08:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Elbasan

SCANIA R 480 EURO 5

15 750 EUR Çmimi me zbritje

03 Nën 12:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania R480 me 620 mij km !!

10 Korr 22:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania R480

23 000 EUR

11 Qer 17:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Durrës

SCANIA R 480

17 000 EUR

31 Dhj 10:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Fier

SHITET

1 EUR

12 Qer 21:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania

03 Gush 12:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Tiranë

Scania R380

16 500 EUR

16 Korr 01:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  R 480  ·  Korçë

Shitet kamjon

50 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania R 480 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione