Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Vito Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz Vito | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Jan 18:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Fier

Vito 2010 atomatik

8 000 EUR

28 Jan 11:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Fier

Vito 2010 atomatik

8 000 EUR

08 Tet 09:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Fier

Vito 2010

7 500 EUR

24 Maj 20:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Mercedes Vito 111

6 000 EUR

05 Qer 17:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Mercedes Vito 111

5 800 EUR

26 Sht 20:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito

7 300 EUR

29 Korr 17:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Vito

5 500 EUR

18 Maj 20:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

!!! Mercedes-Benz Vito 220 !!!

6 000 EUR

04 Pri 13:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Librazhd

Furgon

3 000 EUR

29 Pri 14:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes benz vito frigorifer

8 000 EUR

22 Tet 21:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Fier

U shit flm merjep

3 100 EUR

24 Jan 12:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Berat

Fugon

2 500 LEK

22 Tet 19:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Shkodër

Vito me nderrim

3 000 EUR

16 Sht 09:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

OKAZION97 Mercedes Vito 2001

2 500 EUR Çmimi me zbritje

26 Korr 13:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Kazan

09 Korr 22:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Berat

Shes furgon vito

3 000 LEK

21 Qer 09:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Okazion Vito 2006

6 500 EUR

14 Maj 20:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Durrës

Mercedes benz vito

8 500 LEK

01 Pri 13:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Durrës

Vito Frigorifer

9 500 EUR

23 Jan 18:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

vito 110 2001

4 200 EUR

23 Jan 15:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Tiranë

Shitet Rimorkio e ardhur nga Gjermania

1 999 EUR

25 Dhj 19:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Vlorë

4×4 Mercedes VITO 115 cdi

7 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz Vito | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione