Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Të gjitha në Shqipëria

114L , 1
124.400 , 1
19.242 , 41
32.364 , 39
33.422 , 23
8-163 , 19
Bb , 4
FE , 51
Model Tjeter , 830
TGA , 271
TGL , 34
TGM , 18
TGS , 156
TGX , 90

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gabine

1 EUR

Sot 11:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rrote drejtuse

1 EUR

Sot 11:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Tiranë

Man Tga

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 10:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Durrës

Shitet kamion Man TGA 460 me Vinxh HIAB 160

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

MAN TGL

13 500 EUR

Sot 10:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  FE  ·  Gjirokastër

Man 41.464

36 000 EUR

Sot 09:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Man 19.322 4x4

28 000 EUR

Dje 18:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man 2- 3Akse goma te reja

19 500 EUR

Dje 14:08 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Pogradec

MAN TGX 480

35 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 07:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Lushnjë

Shite man

15 Pri 21:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  32.364  ·  Elbasan

Okazion

11 500 EUR

15 Pri 21:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  32.364  ·  Elbasan

Okazion

9 500 EUR

15 Pri 21:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  32.364  ·  Elbasan

Okazion autoshkolle

9 500 EUR

15 Pri 15:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGL  ·  Elbasan

Kamione Man 7.5 ton

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
15 Pri 00:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  32.364  ·  Peqin

Okazion

22 000 EUR

14 Pri 18:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

PJES PER MAN 8-224

14 Pri 18:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Kavajë

PJES PER MAN TGA 18-480

14 Pri 17:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGL  ·  Korçë

MAN TGL 12.210

13 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 10:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

Man TGX 18.440 viti 2015 Euro6 super gjendje

27 000 EUR

13 Pri 23:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man

13 Pri 16:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  32.364  ·  Kurbin

Man 4

22 000 EUR

11 Pri 21:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man 41-463

11 Pri 10:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Kamion Man

1 EUR

10 Pri 20:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGS  ·  Tiranë

Man TGS 18.480

09 Pri 22:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Elbasan

MAN TGX 2008 nga Zvicra Super Gjendje

18 500 EUR

08 Pri 22:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGL  ·  Devoll

Shiteti Kamioni

20 000 EUR

08 Pri 21:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Kukës

Shitet - Kamion Man

1 EUR

08 Pri 20:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Kukës

Shitet - Kamion MAN TGX 680

23 300 EUR

07 Pri 18:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

man

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione