Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ngarkuese dhe Tërheqëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acura , 1
AWD , 36
Mercedes , 7
DAC Trucks , 37
DAF Trucks , 313
Ford , 1
Ford , 715
Iveco , 1961
MAN , 1611
Mercedes-Benz , 7994
Opel , 26
Scania , 686
Skoda , 14
Volvo Trucks , 551
Fiat , 3
Ford , 20
Infiniti , 1
Jeep , 1
Kia , 2
Peugeot , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja dhe të përdorura në shitje. Blej Kamion, Furgon, Karrotrec, Sprinter, Kamjonçin dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet ose kërkoni për produktine caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni aumojetin që ju duhet juve me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni automjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse. Gjeni kamioni dhe automjete tjera nga markat e ndryshme. Nëse dëshironi të shisni makina ngarkuese Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al.23 Maj 12:49
Linku:
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 515 cdi vetshkarkues

17 000 EUR

18 Maj 09:00
Linku:
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  420  ·  Tiranë

Kamiona vetshkarkues

1 EUR

Dje 17:22
Linku:
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Atego 817

28 000 EUR


Sot 16:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ford 4aks

1 EUR

Sot 16:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION ATEGO 1229

27 000 EUR

Sot 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Tiranë

Man tga/ benz/ balestra

2 000 EUR

Sot 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

IVECO STRALIS 2007

200 000 LEK

Sot 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  XF  ·  Tiranë

PJESE DAF XF 105 2008

220 000 LEK

Sot 16:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Lezhë

Iveko daily 65c18

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 16:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Cat  ·  Krujë

Shitet fadrome CAT 962G

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 16:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Krujë

Shitet JCB 330

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:41 Auto sallon Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rimorkio

5 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGS  ·  Fier

Man tgs 26.440

1 EUR Çmimi me zbritje


Makina ngarkuese dhe tërheqëse të të gjitha llojeve. Nëse jeni në kërkim të një automjeti ngarkues si kamion, kombibus, kamionçin, furgon, sprinter Merrjep.al është paltforma e duhur për ju, me mijëra njoftime ju mund ta gjeni makinën ngarkuese që po kërkoni.


Mijëra njoftime për Makina Ngarkuese/Tërheqëse në shitje


MerrJep.al ofron një përzgjedhje të madhe të makinave ngarkuese si Kamionë, Minibus, Kombibus, Kamionçinë, Betonjere, Kamion Vetëshkarkues dhe shumë të tjera. Gjeni makina ngarkuese të markave të ndryshme si Mercedes Atego, Mercedes Sprinter, Kamion Man, Iveco, Scania, Daf, Reno, Renault Premium, Mercedes Actros, dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.


Blej dhe shit Makina Ngarkuese/Tërheqëse në MerrJep.al


Nëse posedoni makina ngarkuese apo tërheqëse të markave dhe modeleve të ndryshme ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani duke plotësuar formularin me të dhënat përkatëse të produktit dhe shisni makina ngarkuese online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione