Kavajë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 149
Same , 37
Deutz Fahr , 13
Iseki , 18
Kubota , 36
IMT , 1
Shibaura , 4
John Deere , 21
Yanmar , 1
Sot 09:47 ,

T28Në fillim