Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 07 2023 04:12

LANDINI C4500 - OFERTE 📣 OFERTE 📣 OFERTE

LEK

Publikuar: Pri 07 04:12
Shikime: 3
LANDINI C4500 -

OFERTE 📣 OFERTE 📣 OFERTE
.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

➡️ 45 KF

➡ ME ZINXHIRA

➡️ KARREL PERFEKT

➡️ ME HIDRAULIK

➡️ PEMTARI

➡️ VRESHTARI

➡️ SHUME I MIRMBAJTUR

➡️ DOKUMENTA TE RREGULLTA

➡️ GJENDJE PERFEKTE

➡️ OKAZION

➡️ OFERTE

➡️ MUNDESI NDRRIMI

➡️ MUNDESI KREDITIMI

➡️ TRANSPORT I SIGURUAR

➡️ TRAKTOR I GARANTUAR

✏️ PER INFO SHKRUAJ NE WHATSAPP

☎ ️ 00355683670118

➡ PER ME SHUME VIZITONI FAQEN E INTERNETIT

➡ www.mabalbania.com

➡ VIZITONI NE FB Mabalbania

➡ VIZITONI NE FB Milloshi Corporation

➡ VIZITONI NE INSTAGRAM #mabalbania

#traktorabujqesor #thebest #korca #fier #lushnje #sarande #vlore #kavaje #durres #tirana #kruja #lezha #shkoder #kosove
PER CDO INFO DERGO FOTO NE WHATSAPP
- 00355683670118


ADRESA:
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE,KM.4
PRANE EKSPOZITES MESHKURTI
2019 XHAFZOTAJ - DURRES

Kemi pjese kembimi per traktora te ndryeshem Perendimore si:
Aebi, Agrifull, agiful, agrefull, agerful, agri, aros,arbos, BARBIERI, BCS, BSC, BBS, BEDOGNI, BENASI, BENASSI, BENFRA, CATERPILAR, JCB, BJC, TKL, JBC, BERTOLINI, YABE, EMAK, NIBI, NIBBI, BMW, AUDI, MERCEDES BENZ, BENS, BENS, MERCEDEZ, BRUMITAL, CAMISA, CARON, CARRARO, CARARO, KARARO, KARRARO, ANTONIO CARRARO, CASE, INTERNATIONAL, CASORZO, CLAAS, CLAS, CLASS, KLAS, KLAAS, DEUTZ, DOJC, DOJQ, DOUTZ, DEUTS, DIESSE, DISALCAR, EUROGARDEN, ERREPI, KUBOTA, ISEKI, EUROSYSTEMS, FENDT, FERRARI, FERARI, FIAT, OM, FIATAGRI, FJAT, FJATAGRI, IVECO, FIATALLIS, FORT, FOTON, MATRAS, GOLDONI, HURLIMANN, HURLIMAN, IMER, ITMA, JOHN DEERE, JON DER, JON DERE, LAMBORGHINI, LAMBO, LAMBORGINI, LAMBORGJINI, LAMBOGJINI, LANDINI LONDINI, LANDI, LAVERDA, MAB, MASSEY FERGUSON, MASEI, MASEY, MASEJA, FERGUSON, MIRA, NIBBI, PASQUALI, PGS, GRILLO, RANDI, RAPID, GOLF, A3, A2, Q1, Q2 ,Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q8, Q9, A4, A5, A6, A7, A8, C CLAS, C KLAS, RENAULT, SAME, SEP, STEYR, UNIVERSAL , UTB, URSUS, VALPADANA, VALTRA, ZETOR, ETJ ETJPërshkrimi i linkut

M.a.B Albania - www.mabalbania.com

M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Durres-Tirane, Xhafzotaj, Durres Tregoje në hartë

00355683670118

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

M.A.B Albania operon ne fushen e makinerive bujqesore me nje eksperience mbi 10 vjecare. Ne jemi furnizues per mjetet bujqesore te reja dhe te perdorura te te gjitha markave perendimore, nga traktore me goma ose me zinxhire deri ne agregate te ndyshem te sektorit bujqesor. M.a.B. Albania eshte ne gjendje per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja duke perfshire sherbimin, mirmbajtjen, pjese kembimi te reja dhe te perdorura, trajnimin dhe konsulencen.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione