Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë të tjera për Bujqësi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina të ndryshme bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni gjithçka që ju duhet për bujqësi në MerrJep.al. Pjesë të ndryshme për traktorë dhe makina lidhëse si frez, plug, makina korrëse, korrëse bari, Autokombajne, dhe pjesë të tjerë për të punuar tokën. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe shit pajisje të ndryshme për Traktorë dhe për mjete tjera bujqësore. Nëse posedoni Traktorë, Kombajne, Frez, Plug nga markat e ndryshme apo pjesë për këto ju mund ti shisni në MerrJep.al.
Sot 11:13 Të tjera , Tiranë

Shitet mulli Cel: 0692752419

13 000 LEK

Sot 09:34 Të tjera , Tiranë

Shiten korse bari krahu

16 000 LEK

Sot 09:23 Të tjera , Tiranë

Shitet mulli ITALIAN per kokerr dhe kocan

70 000 LEK

Sot 08:42 Të tjera , Lushnjë

Mbjellse Carraro 2.5M

15 LEK

Sot 08:35 Të tjera , Shkodër

Mbledhese bari potinger

Sot 08:34 Të tjera , Shkodër

Claas jaguar 70 sf

Sot 06:55 Të tjera , Elbasan

Frez

500 LEK

Sot 00:25 Të tjera , Fier

Freze

2 700 LEK

Sot 00:13 Të tjera , Korçë

Plug

1 LEK

Sot 00:09 Të tjera , Korçë

Shitet plugu

1 LEK

Dje 20:11 Të tjera , Lezhë

Disk toke

Dje 20:07 Të tjera , Lezhë

Mledhse

Dje 19:25 Të tjera , Kukës

Ciklon 500l

Dje 18:49 Të tjera , Kukës

Grabuj Stoll

850 EUR

Dje 18:49 Të tjera , Kukës

Grabuj Kuhn

Dje 18:49 Të tjera , Kukës

Rrotoball Orkel

Dje 18:49 Të tjera , Kukës

Grirse Bari

700 EUR

Dje 18:49 Të tjera , Kukës

MULLI PER KONCENTRAT

Dje 16:21 Të tjera , Tiranë

Frez dore italiane me naft si e re

1 000 EUR

Dje 13:57 Të tjera , Korçë

Freze

Dje 12:48 Të tjera , Tiranë

Lidhese rrushi dhe lulesh Cel 0692752419

2 400 LEK

Dje 12:11 Të tjera , Vlorë

Frez

1 000 EUR

Dje 12:11 Të tjera , Vlorë

Frez

900 EUR

Dje 12:11 Të tjera , Vlorë

Plug 2

350 LEK Çmimi me zbritje


Keni nevojë për Traktorë apo pjesë të tjera për bujqësi? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, në mesin e mijëra njoftimeve ju mund ta gjeni atë që po kërkoni duke i filtruar njoftimet apo duke kërkuar për mjetin e caktura në kutinë e kërkimit.


Të gjitha mjetet për bujqësi në një vend


Gjeni ofertat më të mira për makinerit bujësore në Shipëri. Shikoni njoftimet për mjete të ndryshme si Goma për Traktorë (Kleber, GoodYear, Petlas etj), Freza, Plug dhe pjesë për to, Kabina për Traktorë, Kosa për Traktorë, Pompa nafte, Hidralulike të ndryshme dhe shumë pjesë tjera që ju nevojiten për bujqësi. Blej Traktorë dhe pjesë të tjera online në tregun më të madhë - MerrJep.al.


Nëse posedoni makineri bujqësore nga markat e ndryshme si John Deere, Fiatagri, Welger, Gallignani, Deutz Fahr, Fiat, Fendr Farmer, Massey Ferguson, dhe të tjera, ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani dhe shit Traktorë apo mjete tjera bujqësoreNë fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione