Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë Rezervë për bujqësi | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pjesë rezervë për makina bujqësore. Gjeni pjesë këmbimi për traktorë dhe për makineri bujqësore dhe pyllore të reja dhe të përdorura në shitje. Shikoni njoftimet për traktorë për pjesë në shitje nga markat e ndryshme si Ford, Fiatagri, Fiat, Hurliman, Same, John Deere, Kubota, Landini, Lombardini dhe shumë të tjera në shitje.


Blej dhe shit pjesë të ndryshme për Traktorë dhe makineri tjera bujqësore në MerrJep.al.Sot 00:41 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Tiranë

Tamburo Kombajne

Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Pjesët rezerve  ·  Dibër

Dyer kabine

Dje 22:43 Pjesët rezerve  ·  Dibër

Rakovica

Dje 22:42 Pjesët rezerve  ·  Dibër

Kompresor

Dje 22:40 Pjesët rezerve  ·  Dibër

Rakovica

Dje 22:29 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Group pompe sperkatese

200 LEK

Online
Dje 22:29 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Korbsa nardi.c5

1 400 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 20:19 Pjesët rezerve  ·  Elbasan

Pomp uji

400 EUR


Keni nevojë për pjesë këmbimi për Traktorë apo makineri tjera bujqësore? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet apo kërkoni për pjesën e caktuar që ju nevojitet dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Blej Pjesë Këmbimi për Traktorë dhe makineri Bujqësore në MerrJep.al


Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makinerit bujqësore. Shikoni njoftimet dhe gjeni pjesë të ndryshme si Freksion, Hidraulik, Kroskot, Pomel, Pompe Nafte, Diferencial, Radiator, Filter Nafte, Kit Motori, Filter Ajri, Pompe Hidraulike, Goma, Pomp uji dhe shumë pjesë të tjera. Nëse kërkoni Traktorë për pjesë ju mund të gjeni Traktorë për pjesv mnga markat e ndryshme si Ford, John Deere, Landini, Lombardini. Deutz fehre, Maschio, Ferguson, FIat, Same, Fendt Farmer, Masey Ferguson, Iveco, Imt dhe shumë të tjera.


Blej dhe shit Traktorë për pjesë dhe pjesë për bujqësi


Nëse posedoni pjesë të ndryshme për makinerit bujqësore dhe nuk i përdorni, ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe shisni pjesë të ndryshme për traktorë dhe makineri tjera bujqësore si Freza, Plug, Kombajne, makinë mbjellëse dhe shumë të tjera.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione