Traktor ne Shitje | Njoftimet per Makina bujqësore dhe pyllore ne Malësi e Madhe

Traktorë , 6

Traktor të përdorur dhe të ri në shitje. Blej Traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni traktor në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni Traktor të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë. Njoftimet per Makina bujqësore dhe pyllore ne Malësi e Madhe.
Mijëra njoftime për Traktor të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Njoftimet per Makina bujqësore dhe pyllore ne Malësi e Madhe.


Blej traktor të markave më të njohura


Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën me traktor? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej traktor të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë traktor të tjerë në shitje. Njoftimet per Makina bujqësore dhe pyllore ne Malësi e Madhe.


Blej dhe shit Traktor në MerrJep.al


Bleni dhe shisni Traktor të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktor të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione