Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Lidhëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina lidhëse për Automjete Bujqësore. Makina të ndryshme lidhëse për bujqësi. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që ju nevojitet, Freza, Plug, Rimorkio, lidhëse bari, Mbledhëse bari, Korrëse bari dhe shumë makina lidhëse të tjera. Shikoni mijëra njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni të gjitha makinat që ju duhen për bujqësi.


Shisni makina të ndryshme lidhëse, për të punuar tokën. Plotësoni formularin me të dhënat e produktit dhe shpërndani njoftime për të shitur makina të ndryshme lidhëse për Traktorë.Sot 05:31 Makina lidhëse  ·  Durrës

Gallignani 6600 ��

Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Makina lidhëse  ·  Durrës

Gallignani 2690

Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Makina lidhëse  ·  Durrës

Welger Ap 630 / 730 / 63

Shitësit të Besuar
Sot 04:47 Makina lidhëse  ·  Durrës

Welger Ap 730 ��

Shitësit të Besuar
Dje 17:59 Makina lidhëse  ·  Gjirokastër

Welger 730 LELY

Dje 07:29 Makina lidhëse  ·  Kukës

Makin lidhse welger ap 45 germany prodhim 3200€

3 200 EUR

Dje 05:22 Makina lidhëse  ·  Korçë

Mbledhese bari te ndryshme

01 Mar 19:46 Makina lidhëse  ·  Elbasan

Pluk 3 vesh ne super gjendje

111 LEK

01 Mar 18:45 Makina lidhëse  ·  Korçë

Shitet makin mbjellse me gjith frez ose te ndarra

1 234 LEK

01 Mar 06:22 Makina lidhëse  ·  Kukës

Taniraqa 12x12 Lemken 960€ në kosov Mazgit 044545603

960 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 06:22 Makina lidhëse  ·  Kukës

Shkepse bari 2krah kardon ska gjendje pune kosov

320 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 05:53 Makina lidhëse  ·  Kukës

Kultivues toke me valak mrapa 250cm gjersia Germany

699 EUR

01 Mar 05:50 Makina lidhëse  ·  Kukës

Lidhse welger ap45 në gjendje pune Mazgit kosov 3000€

3 000 EUR

29 Shk 20:28 Makina lidhëse  ·  Kukës

Rrotoballa Mascar 2014

8 000 EUR

29 Shk 17:52 Makina lidhëse  ·  Tepelenë

Galigani 6000

2 000 LEK

29 Shk 16:14 Makina lidhëse  ·  Lezhë

Gallignani

4 000 EUR

29 Shk 15:40 Makina lidhëse  ·  Lezhë

Gallignani

4 000 EUR

28 Shk 18:05 Makina lidhëse  ·  Kukës

Plugu imt 757 per zetora mbi 60kw

650 EUR

28 Shk 17:52 Makina lidhëse  ·  Kukës

Deutz 6006 D 62ps 46kw 8960or 1970 n gjendje pune

6 200 EUR

28 Shk 07:34 Makina lidhëse  ·  Berat

welger ap61ne super gjendje.

27 Shk 22:20 Makina lidhëse  ·  Shkodër

Welger

27 Shk 20:16 Makina lidhëse  ·  Krujë

Amazone 3m me disqe me pleh

26 Shk 22:10 Makina lidhëse  ·  Elbasan

Welger ap 52 Korse 135 cm rimorkjo


Keni Traktorë dhe ju nevojiten makina tjera lidhëse për ta punuar tokën? Atëherë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime ju mund ta gjeni makinën lidhëse për traktorë që ju nevojitet.


Blej Makina Lidhëse në MerrJep.al


Të gjitha llojet e makinave lidhëse në një vend. Gjeni Frez, Plug, Mbledhëse bari, makineri mbjellëse, Rimorkio dhe shumë të tjera nga markat e ndryshme si Gallignani, Welger, John Deere, Lombardini, Fiat-agri, Makita, plug Lemken, Plug overum, New Holland, Massey Ferguson dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për makinën që jeni të interesuar në kutinë e kërkimit.Shit makina lidhëse në MerrJep.al


Posedoni makina lidhëse të ndryshme për Traktorë? Shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me informatat për makinën lidhëse që ju shisni dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione