Blej Makina Lidhëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Makina lidhëse për Automjete Bujqësore. Makina të ndryshme lidhëse për bujqësi. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që ju nevojitet, Freza, Plug, Rimorkio, lidhëse bari, Mbledhëse bari, Korrëse bari dhe shumë makina lidhëse të tjera. Shikoni mijëra njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni të gjitha makinat që ju duhen për bujqësi. 

Shisni makina të ndryshme lidhëse, për të punuar tokën. Plotësoni formularin me të dhënat e produktit dhe shpërndani njoftime për të shitur makina të ndryshme lidhëse për Traktorë. 

10 Korr 11:08 ,

Welger 52s okazion

3 800 EUR

07 Korr 12:32 ,

John deer 342

1 LEK

06 Korr 09:48 ,

Welger ap52

4 300 EUR

03 Korr 15:41 ,

Welger 53

6 500 000 LEK

Keni Traktorë dhe ju nevojiten makina tjera lidhëse për ta punuar tokën? Atëherë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime ju mund ta gjeni makinën lidhëse për traktorë që ju nevojitet.

Blej Makina Lidhëse në MerrJep.al

Të gjitha llojet e makinave lidhëse në një vend. Gjeni Frez, Plug, Mbledhëse bari, makineri mbjellëse, Rimorkio dhe shumë të tjera nga markat e ndryshme si Gallignani, Welger, John Deere, Lombardini, Fiat-agri, Makita, plug Lemken, Plug overum, New Holland, Massey Ferguson dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për makinën që jeni të interesuar në kutinë e kërkimit.

 

Shit makina lidhëse në MerrJep.al

Posedoni makina lidhëse të ndryshme për Traktorë? Shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me informatat për makinën lidhëse që ju shisni dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Në fillim