Blej Makina Korrëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Makina korrëse të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina korrëse të ndryshme si korrëse bari, kombajë, korrëse për misër, nga markat e ndryshme si New Holland, Deutz Fahr, Class Dominator, Clas Compact, Fortschrit, BCS, John Deere dhe shumë të tjer në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për makinën që jeni të interesuar.

Dje 16:45 ,

Korse

5 000 LEK

21 Nën 00:46 ,

korrse bari 1.40M

1 000 LEK

20 Nën 17:48 ,

Zgure

1 490 EUR

20 Nën 17:48 ,

Triuror

1 EUR

18 Nën 19:25 ,

Grirse bari

700 LEK

18 Nën 18:49 ,

korse bari BCS

1 LEK

18 Nën 17:21 ,

Makine sillazhi

800 EUR Çmimi me zbritje

Të gjitha llojet makinave korrëse në një vend. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina korrëse me çmimet më të arsyeshme.

Blej Korrëse bari, Korrëse për misër dhe makina të tjera në MerrJep.al

Blej makina të ndryshme korrëse në shitje ng markat dhe modelet e ndryshme si Deutz Fahr, Class Corto, BCS, Fortschtit, Fiat Laverda, PZ 165, PZ 185, PZ 210, Massey Ferguson, Class Dominator, Fiatagri, dhe shumë lloje të tjera. Shikoni njoftimet për Kombajn, kositëse bari dhe makina tjera ëmund të ju nevojiten juve për të punuar tokën.

Bleni dhe shisni makina korrëse nga llojet e ndryshme në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë online. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësit për makina korrëse që dëshironi ta shisni.
Në fillim