Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Korrëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina korrëse të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina korrëse të ndryshme si korrëse bari, kombajë, korrëse për misër, nga markat e ndryshme si New Holland, Deutz Fahr, Class Dominator, Clas Compact, Fortschrit, BCS, John Deere dhe shumë të tjer në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për makinën që jeni të interesuar.Sot 06:05 Makina korrëse  ·  Durrës

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina korrëse  ·  Durrës

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina korrëse  ·  Lushnjë

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina korrëse  ·  Durrës

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina korrëse  ·  Elbasan

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina korrëse  ·  Fier

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 05:53 Makina korrëse  ·  Durrës

Korrese Bari CLAAS CORTO 185

Shitësit të Besuar
Sot 05:53 Makina korrëse  ·  Durrës

Trince Me Krah Spostim Made in Italy

Shitësit të Besuar
Sot 05:53 Makina korrëse  ·  Durrës

Makin Silazhi 2 Rreshta

Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Makina korrëse  ·  Vlorë

MDW E 525 viti 1995

1 LEK

Dje 18:54 Makina korrëse  ·  Fier

Korse dhe mbledhse bari

11 111 111 LEK

Online
Dje 11:27 Makina korrëse  ·  Krujë

Korrse 165 turke

Dje 10:35 Makina korrëse  ·  Tiranë

Deutz fahr

1 300 EUR

Dje 10:34 Makina korrëse  ·  Tiranë

Shperndarse bari fahr

800 EUR

Dje 09:25 Makina korrëse  ·  Shkodër

Kosa sip 135

600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 06:57 Makina korrëse  ·  Shkodër

Kose deutz fahr

Dje 06:21 Makina korrëse  ·  Kavajë

Korrse bari PZ

1 LEK

02 Mar 08:43 Makina korrëse  ·  Korçë

Korese bari

1 EUR

02 Mar 08:41 Makina korrëse  ·  Korçë

Korese bari 160 cm

60 000 LEK

02 Mar 08:40 Makina korrëse  ·  Korçë

Makine sillazhi

800 EUR Çmimi me zbritje

01 Mar 18:47 Makina korrëse  ·  Tiranë

Korrse doiç far

1 300 EUR

01 Mar 14:54 Makina korrëse  ·  Dibër

Kombanj

28 Shk 18:12 Makina korrëse  ·  Kukës

Sip 165cm kardon ska gjendje pune Mazgit kosov Pune

880 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 18:11 Makina korrëse  ·  Kukës

Valak frezes e grepave 2.3m gjon Fabrikisht 280€

280 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 18:05 Makina korrëse  ·  Kukës

Rimorkio vet shkarkuese 3T kiper 3.10m -1.50m

2 600 EUR

28 Shk 18:04 Makina korrëse  ·  Kukës

Plug 3 umi t mblloj me rrot Germany prodhim t perdort

1 100 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 18:03 Makina korrëse  ·  Kukës

Pump kombaj class hidrolikut me kazan 120€.

120 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 17:56 Makina korrëse  ·  Kukës

Vllaqa 4krah gjendje pune Mazgit km7 Prishtinë-Mitrovic

360 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 17:55 Makina korrëse  ·  Kukës

Kos 192 cm fella me defekt per pjes

250 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 17:51 Makina korrëse  ·  Kukës

Mbledhse bari me kaisha kardon ska kosov 480€

480 EUR

27 Shk 22:38 Makina korrëse  ·  Fier

Korse Potinger

27 Shk 18:44 Makina korrëse  ·  Pogradec

Fortschritt E 514

27 Shk 18:43 Makina korrëse  ·  Pogradec

Fortschritt E 512


Të gjitha llojet makinave korrëse në një vend. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina korrëse me çmimet më të arsyeshme.


Blej Korrëse bari, Korrëse për misër dhe makina të tjera në MerrJep.al


Blej makina të ndryshme korrëse në shitje ng markat dhe modelet e ndryshme si Deutz Fahr, Class Corto, BCS, Fortschtit, Fiat Laverda, PZ 165, PZ 185, PZ 210, Massey Ferguson, Class Dominator, Fiatagri, dhe shumë lloje të tjera. Shikoni njoftimet për Kombajn, kositëse bari dhe makina tjera ëmund të ju nevojiten juve për të punuar tokën.


Bleni dhe shisni makina korrëse nga llojet e ndryshme në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë online. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësit për makina korrëse që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione