Kavajë | Automjete | Anije dhe skuterë uji

10 Shk 15:26 ,

mercury

1 LEK

12 Pri 13:23 ,

Kanoe

1 200 LEK

03 Pri 13:10 ,

Kanoe

1 200 EUR

12 Jan 21:26 ,

Vark

1 500 EUR

31 Mar 12:22 ,

Motorra

1 000 EUR

04 Jan 13:46 ,

Gomone

4 500 EUR

24 Gush 12:30 ,

Gomone

12 500 EUR

31 Korr 19:34 ,

Skaf

2 500 EUR

16 Maj 19:17 ,

Gomone 470

5 500 LEK

16 Tet 21:46 ,

Seadoo 720 Super

4 050 EUR

11 Gush 07:09 ,

Skaf 4,80

5 500 000 EURNë fillim