Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije me motor Të gjitha në Durrës

Suzuki , 33
Shetland , 2
WellCraft , 2
Honda , 24
Bayliner , 15
Yamaha , 97
SeaDoo , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Anije dhe skuterë uji,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 16:32 Anije me motor , Durrës

GOMONE 6 METRA OKAZION!!!

30 000 EUR

23 Sht 09:35 Anije me motor , Durrës

SHITET SKAF 5.6m + Krrel

8 000 EUR

Online
22 Sht 08:45 Anije me motor , Durrës

MOTTORRA SKAFI YACHT SHITEN

1 LEK

19 Sht 14:30 Anije me motor , Durrës

Quicksilver 755 Pilothouse OKAZION

70 000 EUR

18 Sht 11:09 Anije me motor , Durrës

Anije skafi ultramar 730

25 000 EUR

18 Sht 10:12 Anije me motor , Durrës

JetSki Motorr Uji + SKAF 2019

32 500 EUR

16 Sht 14:26 Anije me motor , Durrës

OKAZION SHITET VARKE PESHKIMI

15 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 03:04 Anije me motor , Durrës

Yacht

299 000 EUR

08 Sht 16:16 Anije me motor , Durrës

Gomone Marshall 4.5m

4 000 EUR

05 Sht 14:49 Anije me motor , Durrës

Shitet Anije Peshkimi

130 000 EUR

27 Gush 15:45 Anije me motor , Durrës

Johnson 9.5

300 LEK

27 Gush 09:58 Anije me motor , Durrës

2002 YAMAHA 225hp

3 800 EUR

25 Gush 07:29 Anije me motor , Durrës

Barka per liqen 10 metra..e re

15 000 EUR

24 Gush 09:11 Anije me motor , Durrës

Shitet gomone Novurania

2 600 EUR

13 Gush 14:50 Anije me motor , Durrës

Quic silver

13 500 EUR

09 Gush 19:17 Anije me motor , Durrës

Shiten gomone okazin super

1 200 EUR Çmimi me zbritje

09 Gush 18:39 Anije me motor , Durrës

Okazio

5 000 EUR

31 Korr 10:52 Anije me motor , Durrës

Skaf per shitje ose nderrim

12 000 EUR

27 Korr 13:08 Anije me motor , Durrës

Skaf okazion !!!

19 000 EUR

25 Korr 08:05 Anije me motor , Durrës

Gomone me motorr 9.9

2 200 EUR

23 Korr 07:46 Anije me motor , Durrës

Skafi u shit

2 000 EUR

22 Korr 21:47 Anije me motor , Durrës

Okazion Gomone Orca

8 400 EUR

21 Korr 13:13 Anije me motor , Durrës

Super gjendje okazion

1 EUR

21 Korr 10:18 Anije me motor , Durrës

Gomone 6m Evinrude 40 2010

9 500 EUR

17 Korr 20:55 Anije me motor , Durrës

Shitet Anije peshkimi

20 000 EUR

11 Korr 17:15 Anije me motor , Durrës

SKAF 7M

18 500 EUR

09 Korr 12:08 Anije me motor , Durrës

Barke, Yacht 12,80 metra

105 000 EUR

07 Korr 20:31 Anije me motor , Durrës

Anije Peshkimi

16 000 EUR

06 Korr 21:59 Anije me motor , Durrës

SKAF 6 Metra Evinrude E-Tech 2 kohesh

10 000 EUR

06 Korr 21:35 Anije me motor , Durrës

Gomone

3 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Anije dhe skuterë uji në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione