Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

institut - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe institut,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj institut Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 16:41 Vila  ·  Tiranë

VILË 2-KATËSHE NË SHITJE, INSTITUT

250 000 EUR

Online
22 Qer 15:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qira Kati I 2 I Nje Vile 2+1 Ne Institut (ID BV2219

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
22 Qer 10:43 Vila  ·  Tiranë

Vile me Qera Institut Tirane

400 EUR / muaj

19 Qer 10:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Vile 2 kateshe

Numri i dhomave: 4
18 Qer 15:21 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

SHITET OBJEKT BIZNESI, INSTITUT!

215 000 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 13:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

jepet me qera 1+1 ne institut

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
18 Qer 13:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Vile, Institut UNA22612

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
18 Qer 12:26 Vila  ·  Tiranë

Shitet Super Vile 3 kateshe ne Institut

400 000 EUR

17 Qer 15:33 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 instituti buqesor 18000 lek

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Maj 09:49 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Maj 23:05 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Maj 22:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Maj 17:25 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 15000 ne muaj e mobiluar

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Maj 17:25 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 instituti buqesor 20000 lek

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Pri 11:25 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË INSTITUT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
20 Pri 15:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera Vile private 2+1 ne Institut/ 500€

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
10 Pri 18:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Institutit Bujqesor

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Pri 13:41 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Mar 22:20 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Mar 09:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
15 Tet 14:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Kati I 2 I Nje Vile Ne Institut (ID BV2284) Ti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
06 Nën 16:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qira Kati I 2 I Nje Vile 3+1 Ne Institut (ID BV2212

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
13 Shk 11:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi private ne shitje-Institut

210 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
03 Shk 17:12 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament me qera

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
14 Jan 17:13 Apartamente  ·  Tiranë

Ambient Biznesi me qera, Bulevardi Nënë Tereza Institut...

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
19 Dhj 17:33 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET VILE 2 KATESHE Rruga Ali Asllani, Institut , Tiranë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Dhj 16:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtëpia Private, Institut, Tiranë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
16 Dhj 16:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtëpia Private, Institut, Tiranë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj institut | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione