Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rezidenc - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rezidenc,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rezidenc Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 & 3+1 në Shitje tek Eagle Residence!

166 185 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 01:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Në shitje 3 Super Apartamente tek Kompleksi Bega!

131 155 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 & 3+1 në Shitje tek Eagle Residence!

166 185 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 në Shitje tek Twister Palace Residence!

112 421 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Tipologji Apartamentesh 1+1 në Shitje, tek Rruga "Qemal Staf

110 260 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
20 Qer 11:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+3 TEK SECRET GARDEN REZIDENCE !

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
20 Qer 09:37 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DITORE-JAVORE-MUJORE APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
13 Qer 12:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE

124 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
30 Maj 11:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 +2 ME QIRA NE KOMUNE TE PARISIT TEK "REZIDENC

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
29 Maj 19:49 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament me qera ditore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Maj 14:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITEN OPSIONE APARTAMENTESH 1+1, REZIDENCA ELBAVO

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
21 Maj 15:04 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Rezidenc Future Home

198 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 18:45 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA AVIACIONIT! Rezidenc

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Pri 13:50 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+2 për Qira në Selitë, Tiranë - 650€ | 95m²

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Pri 15:41 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet,Ap 3+1+2,Unaza e Re

131 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 10:53 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Unaza e Re, Tiranë

131 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Mar 18:25 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1+2 Mine peza Rezidenc

288 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Mar 09:59 Apartamente  ·  Tiranë

Shesim super apartament 1+1 tek rruga Jordan Misja

Numri i dhomave: 1
26 Dhj 15:27 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK YOI REZIDENCE

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Dhj 11:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet ndertes ne Dhermi

290 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
05 Dhj 10:12 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartmenti 2+1+2 ne kati 2 Banim 126.59 + Oborri 200m

295 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Tet 13:41 Apartamente  ·  Lezhë

Super apartament ,Okazion

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Sht 01:36 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera 1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
29 Korr 13:53 Apartamente  ·  Tiranë

QIRA,APARTAMENT,REZIDENC

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Korr 11:42 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK !

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Qer 09:19 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Garden Rezidenc Turdiu

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Qer 06:02 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament te Zirkon Rezidenc

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 21:27 Apartamente  ·  Tiranë

Oasis Rezidenc

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Maj 22:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera te Turdiu garden rezidenc

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Mar 02:24 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament 3+1 me qera Oazis

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rezidenc | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione