Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Residenc - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Residenc,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Residenc Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 20:01 Apartamente  ·  Lezhë

�� Shitet Apartamente dhe njësi biznesi tek ILYONIS RESIDENC

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1|SHITJE|LIQENI ARTIFICIAL/"LAKE VIEW RESIDENC

295 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
20 Qer 20:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK "WHITE HILL RESIDENC

261 492 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
12 Qer 20:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera 1+1 stacioni trenit 550€ quartum residenc

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
09 Qer 08:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 Bulevardi i Ri

208 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
31 Maj 17:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Teudor Keko

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Maj 11:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

OKAZION!HSHITET 1+1 TEK Turquoise Marina Residenc

136 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
29 Maj 16:13 Apartamente  ·  Vlorë

Affittassi ��️Apartamento Oslo Resident(Lungomare)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Maj 21:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Zogu i Zi

133 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
17 Maj 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Farke

124 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
14 Maj 09:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 me 1 Post Parkimi tek Sunrise Residenc

155 660 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
27 Pri 18:49 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament ne shitje, 2+1 me verande tek "Colonnade Residenc

162 500 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Pri 13:45 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Relux Residence ne Shkoze!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 16:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re, prane Green City, Residenc

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
15 Pri 16:02 Apartamente  ·  Tiranë

Qera,Apartament 2+1, Don Bosko

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 19:26 Apartamente  ·  Tiranë

Oasis Residenc

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
16 Dhj 13:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Clover Residenc, Ish Fusha Aviac

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
08 Dhj 16:05 Apartamente  ·  Durrës

Rezidenca Liburna*

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 10:12 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartmenti 2+1+2 ne kati 2 Banim 126.59 + Oborri 200m

295 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Nën 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

.Shiten 1+1 Jolla Residenc Astir

86 940 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
12 Nën 13:59 Apartamente  ·  Tiranë

Shiten 2 Apartamente Jolla Residence, Astir Tirane

86 940 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Nën 14:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament Astir

86 940 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
20 Sht 12:43 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca "TULIPAN Residenc" .Tirane

216 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Sht 11:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Ish Fusha Aviaconit "Turdiu"

95 976 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Residenc | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione