Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

arsyje - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe arsyje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj arsyje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:16 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Durrës

Shitet Marka Sony

150 EUR

Dje 22:59 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Durrës

Xbox one x

30 000 LEK

18 Qer 10:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion 470 euro 10/10

470 EUR

17 Qer 16:09 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

amplifikator sony explod

15 000 LEK

12 Qer 09:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Fier

Shitet Sumsung S21 Fe 5G

400 000 LEK

12 Qer 09:33 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Durrës

Xbox one x

30 000 LEK

24 Maj 12:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Kondicioner Finlux 24 btu

20 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Maj 16:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A40  ·  Durrës

Galaxy A40 64 me 4

55 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 10:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 12 Pro Max 256GB

530 EUR

18 Pri 22:27 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Elbasan

Shitet ps5

300 EUR

17 Pri 07:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Durrës

iPhone 12 Pro 128 rami 6

309 EUR

10 Pri 19:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Shitet 12 pro max

389 LEK

24 Mar 12:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Watch series 4-44

99 EUR Çmimi me zbritje

24 Shk 01:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Shkodër

TABLET GALAXY A7

150 LEK

15 Shk 13:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Durrës

Iphone 12 pro

550 EUR

15 Shk 12:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Durrës

Iphone 15 pro max

850 EUR

12 Shk 17:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

Shitet Iphone 11 pro max 256gb

28 000 LEK

09 Shk 07:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet 11 Pro max

35 000 LEK

06 Shk 19:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple airpods 2 original

59 EUR

03 Shk 20:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

apple Airpods 2

60 EUR

03 Shk 17:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch seria 3

79 LEK

03 Shk 16:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch seria 3

85 EUR

03 Shk 16:50 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Shkodër

x box

170 EUR

03 Shk 16:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch seria 3

80 EUR

02 Shk 16:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Ps4 Pro

31 Jan 02:29 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Tiranë

Ps4 Slim

30 Jan 14:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

PC Gaming

250 EUR Çmimi me zbritje

29 Jan 18:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Pc Gaming

340 LEK

25 Jan 15:12 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet!

495 EUR Çmimi me zbritje

18 Jan 15:44 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Ps4 me gta5 premium

200 LEK

14 Jan 04:56 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Tiranë

shitet per arsyje mosperdorimi

170 LEK

12 Jan 16:32 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Tiranë

shitet per arsyje mosperdorimi

170 LEK

12 Jan 10:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Shitet 12 Pro max Okazion

490 LEK

30 Dhj 18:40 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Korçë

Shitet Dron Dji Mavic 2 Pro

850 EUR

23 Dhj 23:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Elbasan

Okazion playstation 4

350 EUR

22 Dhj 00:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Elbasan

Samsung s21 ultra 256gb

460 EUR

21 Dhj 12:02 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 6  ·  Tiranë

Asus zefone 6.8/256 shitet/nderrohet

13 000 LEK

19 Dhj 12:09 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo switch

250 EUR

03 Dhj 13:17 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj arsyje | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione