Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

canta - Laptop/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Dell , 119
Lenovo , 112
Apple , 59
Asus , 35
Acer , 16
Samsung , 11
Toshiba , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe canta,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj canta Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:50 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3520

Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 7420

Shitësit të Besuar
Dje 16:50 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3510

Shitësit të Besuar
Dje 16:49 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2020

Shitësit të Besuar
Dje 16:49 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG ZEPHYRUS G16

Shitësit të Besuar
Dje 16:49 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5540

Shitësit të Besuar
Dje 16:47 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tiranë

LENOVO IDEAPAD 3 15ITL6

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3410

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

ASUS ROG G703G1

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Tiranë

MSI RAIDER GE66

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3440

Shitësit të Besuar
Dje 16:27 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5440

Shitësit të Besuar
Dje 16:26 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2019

Shitësit të Besuar
Dje 16:26 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5440

Shitësit të Besuar
Dje 16:21 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MACBOOK PRO 2021

Shitësit të Besuar
Dje 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 3420

Shitësit të Besuar
Dje 16:20 Dyqan Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE 5430

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj canta | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione